نتیجه‌ای یافت نشد.

بانک ملی در مورد هزینه های کاغذش شفاف سازی کند

شناسه خبر: 165721 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷, ۵۷ : ۱۸ : ۰۰
بانک ملی در مورد هزینه های کاغذش شفاف سازی کند
55 آنلاین منتظر است که مدیران بانک ملی در مورد میزان مصرف کاغذ در سال گذشته و تصمیمات گرفته شده در مورد مصرف بهینه کاغذ شفاف سازی کنند .
۵۵آنلاین :

در حالیکه اکثر ناشران کشور در حال احتضار هستند و کاغذ برای چاپ کتاب ندارند بانک ملی ایران ویژه نامه نوروزی چاپ کرد و در آن از خودش و مدیرانش تقدیر کرد  25 مدیر شعبه موفق را معرفی کرد . 

مصرف کاغذ اضافی در بانک ها تبدیل به رویه ای ضد توسعه شده و مافیای کاغذ نمی گذارند بانکداری الکترونیکی شکل بگیرد .

وارد کنندگان کاغذ با ارز 4200 تومانی کاغذ وارد کردند و دلال ها قیمت کاغذ را به عرش رساندند اما ادارات دولتی و بانک های دولتی علی الخصوص بانک ملی به رویه مضر خود در چاپ نشریات ادامه می دهند . مدیران دولتی بانک ملی به جای شفاف سازی در مورد اشخاصی که وام های کلان گرفتند و معوقات میلیاردی دارند مشغول تمجید از خود هستند . 

مشخص نیست چاپ این ویژه نامه ها و نشریات برای مردم و مشتریان بانک ملی چیست 

55 آنلاین منتظر است که مدیران بانک ملی در مورد میزان مصرف کاغذ در سال گذشته و تصمیمات گرفته شده در مورد مصرف بهینه کاغذ شفاف سازی کنند . 

البته اگر مدیران ارشد نیز در مورد حقوق و پاداش های خود و وام های داده شده و معوق شده توضیح دهند برای کشور مفید است . 

 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر