بازی ایران و کامبوج در کمال امنیت و آرامش انجام شد

شناسه خبر: 193571 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۴۸ : ۲۰ : ۰۰
بازی ایران و کامبوج در کمال امنیت و آرامش انجام شد
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: بازی ایران و کامبوج در کمال امنیت و آرامش انجام شد.
۵۵آنلاین :

سردار هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پایان بازی ایران و کامبوج ، بیان داشت: عوامل انتظامی و ترافیکی پلیس پایتخت از ساعت ها قبل برای برگزاری بازی ایران و کامبوج فعالیت خود را آغاز کردند.

وی با تشکر و قدر انی از  کارکنان پلیس های پیشگیری و راهور و همچنین یگان ویژه تهران بزرگ، عنوان داشت:بحمدالله با حضور فعال همکارانم در استادیوم آزادی و خیابان های پیرامون ورزشگاه شاهد یک بازی زیبا بودیم که در کمال امنیت و آرامش برگزار شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه ما خود  را خادم و خدمتگزار مردم  و حفظ امنیت و آرامش مردم وظیفه خود می  دانیم و در این مسیر همه تلاش و توان خود را بکار خواهد بست،اظهار داشت: اجازه نخواهیم داد کسی کوچکترین خدشه ای به امنیت و آرامش مردم وارد کند.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر