بازیدید ملانیا ترامپ از محل نگهداری برده‌ها

شناسه خبر: 146804 سرویس: تصویر ، گوناگون پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷, ۴۲ : ۱۱ : ۰۰
بازیدید ملانیا ترامپ از محل نگهداری برده‌ها
ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا که به کشور غنا سفر کرده در دومین روز سفرش به این کشور روز چهارشنبه از یک قلعه تاریخی که در دوران برده‌داری به عنوان محل نگهداری برده‌ها استفاده می‌شد، بازدید کرد. بانوی اول آمریکا اظهار کرده که بازدیدش از این بنا یک اتفاق "بسیاری عاطفی" بوده است.
۵۵آنلاین :

همسر رییس جمهور آمریکا از قلعه تاریخی محل نگهداری بردگان در غنا بازدید کرد.

ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا که به کشور غنا سفر کرده در دومین روز سفرش به این کشور روز چهارشنبه از یک قلعه تاریخی که در دوران برده‌داری به عنوان محل نگهداری برده‌ها استفاده می‌شد، بازدید کرد.


این قلعه متعلق به قرن هفدهم و در شهر ساحلی موسوم به "کیپ کاست" قرار گرفته و توسط سوئدی‌ها در آنجا ساخته شده بود تا برای تجارت الوار چوب و شمش طلا مورد استفاده قرار بگیرد اما این بنا بعدا تبدیل به مکانی شد که در آنجا برده‌ها را پیش از سوار کردنشان به کشتی برای انتقال دادنشان به جا‌های دیگر نگهداری می‌کردند. بانوی اول آمریکا اظهار کرده که بازدیدش از این بنا یک اتفاق "بسیاری عاطفی" بوده است.

آفریقا یکی از مقاصد مسافرتی برای بانوان اول آمریکا محسوب می‌شود. میشل اوباما، همسر رئیس جمهور پیشین آمریکا نیز بر روی برنامه توانمندسازی دختران جوان از طریق هدایت و آموزش تمرکز داشت. هیلاری کلینتون، بانوی اول سابق آمریکا و وزیر خارجه اسبق این کشور نیز بر حمایت کشورش از برقراری دموکراسی در آفریقا تاکید داشت و لورا بوش، همسر جورج بوش، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز سفر‌های زیادی به این قاره به منظور حمایت از پروژه‌های مربوط به بیماری ایدز صورت داده است.

 

 

عکس‌ها: رویترز

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ترس و توسعه نیافتگی

به نظر می رسد که رشد فردی، نتیجه پنج نوع آزادی است:

کابینه در دستان نوبخت و دستان بسته جهانگیری

جهانگیری هم اعلام کرده است که دستانش بسته است دست چه کسی باز است مشخص نیست

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: چرا این بیابان بزرگ در اوکراین مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است؟

ویدیو: موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم

موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم. هفت سال از مرگ غلام رسول دینارزهی از قله های موسیقی بلوچستان گذشت. درباره او بیش تر بدانیم. ببینید!

خبرها

بیشتر