بازگشت ۷ میلیون دلار به بیت المال

شناسه خبر: 153226 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۳۹ : ۲۱ : ۰۰
بازگشت ۷ میلیون دلار به بیت المال
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از جریمه ۷ میلیون دلاری موسس شرکت جعلی تجاری در استان حبر داد.
۵۵آنلاین :

علی مبشری مدیرکل اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس، اظهار کرد: فردی که با تاسیس یک شرکت جعلی تجاری اقدام به گرفتن ارز دولتی از یک بانک دولتی کرده بود توسط تعزیرات حکومتی استان محکوم شد.

وی ادامه داد: این فرد متخلف به بهانه وارد کردن اقلام مورد نیاز کشور، بالغ بر ۷ میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده بود.

مدیرکل اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد: طی تحقیقات انجام شده مشخص شد که این شرکت به تعهد خود عمل نکرده و اقدام به فروش ارز‌های دریافتی در بازار آزاد کرده است.

علی مبشری با اشاره به تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، تصریح کرد: شعبه رسیدگی کننده این اداره کل، متهم را به تعلیق کارت بازرگانی به مدت ۶ ماه و استرداد مبلغ ۷ میلیون دلار به بانک شاکی محکوم کرد.


منبع : خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر