بازگشت ظریف به تهران

شناسه خبر: 122573 سرویس: سیاست جمعه ۲۲ دي ۱۳۹۶, ۴۴ : ۰۰ : ۰۰
بازگشت ظریف به تهران
وزیر امور خارجه کشورمان پس از سفری دو روزه به روسیه و بلژیک به تهران بازگشت .
۵۵آنلاین :

وزیر امور خارجه کشورمان پس از سفری دو روزه به روسیه و بلژیک به تهران بازگشت .

 محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از سفری دو روزه به مسکو و بروکسل به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات مربوط به اجرای برجام، دقایقی پیش به تهران بازگشت.

ظریف درروز چهارشنبه با همتای روس خود در مورد برجام گفت‌وگو کرد سپس  از مسکو راهی بروکسل شد تا در نشست مشترک ایران و وزیران امور خارجه انگلیس , آلمان و فرانسه با حضور فدریکا موگربنی حضور پیدا کند و در مورد برجام رایزنی و گفت وگو با طرف‌های مقابل انجام دهد .
او در روزپنچشنبه علاوه بر شرکت در نشست فوق وانجام دیدارهای جداگانه و دو جانبه با مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ووزیران امورخارجه سه کشور اروپایی ذکر شده با وزیر خارجه بلژیک نیز دیدار کرد .


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر