نتیجه‌ای یافت نشد.

بازداشت مردی با دو پیت بنزین در مقر کلیسای کاتولیک نیویورک

شناسه خبر: 169694 سرویس: توسعه ، جهان ، گوناگون پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸, ۵۴ : ۲۱ : ۰۰
بازداشت مردی با دو پیت بنزین در مقر کلیسای کاتولیک نیویورک
پلیس نیویورک مردی را که با دو پیت بنزین و فندک وارد کلیسای جامع سن پاتریک نیویورک شده بود بازداشت کرده است پلیس گفته است نگهبانان جلوی این مرد را که غروب روز چهارشنبه وارد کلیسا شد، گرفتند. این مرد بنزین را روی زمین ریخت و ماموران او را بازداشت کردند.
۵۵آنلاین :

جان میلر، معاون رئیس پلیس نیویورک گفته است این حادثه "مشکوک" دو روز پس از آتش‌سوزی در کلیسای جامع نوتردام پاریس صورت گرفته است.مقام‌های پاریس گفته‌اند ممکن است آتش‌سوزی در کلیسای نوتردام به فعالیت‌های مرمت کلیسا مربوط باشد.

آقای میلر به خبرنگاران گفته است "هنوز زود است" که گفته شود آیا این فرد انگیزه "تروریستی" داشته است یا نه.فرد بازداشت شده به ماموران پلیس گفته است سوخت خودروی او تمام شده بوده و او برای این که به ماشینش برسد، خواسته از کلیسا "میان‌بر بزند. "ماموران پلیس خودروی او را بازرسی و مشاهده کردند که بنزین خودروی او تمام نشده بود.

آقای میلر گفته است "ما نمی‌دانیم ذهنیت او چه بوده است. " امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه قول بازسازی کلیسا در مدت ۵ سال را داده است.


منبع : اسکان نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

انرژى ، صنعت و معدن در ايران.

يارانه تخصيص يافته براى انرژى هم بايد به صورت عادلانه تقسيم شود تا حقى از فردى ضايع نشود كه البته مجلس مصوبه هايى داشته است اما خب به ميزان قابل توجه به آن بها داده نشد و صرفا در همان حد باقى ماند و اجرايى نشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر