بازداشت دست‌کم ۱۷۰ زن و دختر فلسطینی در سال گذشته میلادی

شناسه خبر: 122460 سرویس: جهان چهارشنبه ۲۰ دي ۱۳۹۶, ۱۱ : ۱۹ : ۰۰
بازداشت دست‌کم ۱۷۰ زن و دختر فلسطینی در سال گذشته میلادی
نظامیان صهیونیست در سال گذشته میلادی دست‌کم ۱۷۰ زن و دختر فلسطینی را بازداشت کردند.
۵۵آنلاین :

«ریاض اشقر»، سخنگوی رسانه‌ای مرکز مطالعات اسرای فلسطین در نشستی خبری گفت: «نیروهای اشغالگر اسرائیل به بازداشت زنان، دختران، افراد کهنسال و زنان بیمار در سال گذشته شدت بخشیدند».

مرکز مطالعات اسرای فلسطین اعلام کرد: نیروهای اشغالگر صهیونیست دست کم 170 زن و دختر را بازداشت کردند.

سخنگوی این مرکز گفت نیروهای اشغالگر صهیونیست به بازداشت، سرکوب زنان و دختران فلسطینی شدت بخشیدند تا از این طریق از حضور آنان در عرصه مبارزه و مقاومت با صهیونیست ها جلوگیری کنند.

ریاض اشقر تصریح کرد: رژیم اشغالگر صهیونیست به منظور تنگ تر کردن عرصه بر اسرا، خانواده های درجه یک اسرا به ویژه مادران وهمسرانشان را هنگام ملاقات با فرزندانشان در زندانهای این رژیم بازداشت می کند.

این مرکز اعلام کرد: تاکنون 20 مورد از نزدیکان درجه یک خانواده اسرا بازداشت شدند.

اشقر گفت: رژیم اشغالگر صهیونیست در سال گذشته شش نفر از زنان را پس از شلیک گلوله و زخمی کردن آنها بازداشت کرد.

این مرکز در گزارشی با اشاره به اینکه 23 مورد بازداشت دختران در سال 2017 اتفاق افتاده است، تأکید کرد: رژیم اشغالگر صهیونیست سال گذشته 9 مورد حکم بازداشت اداری علیه زنان فلسطینی به اتهام تحریک علیه این رژیم در فیس بوک صادر کرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

جادوی ثروتمندان فروتن

پوپولیسم آشفته‌‌بازار سیاسی خطرناکی است که کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه را به تساوی درمی‌نوردد. در اروپا، آمریکا، هند و بسیاری کشورهای دیگر صندوق‌های رای به گروه‌های راست افراطی لبخند می‌زنند.

اثر ویرانگر حقوق نجومی

دستمزدهای بالای دولتی با اعتراض صندوق بین‌المللی پول همراه شد. در این گزارش تحلیلی دو دسته از کشورها در منطقه خاورمیانه مورد بررسی قرار گرفته‌اند که با شکاف مثبت و منفی دستمزدها در دو بخش دولتی و خصوصی روبه‌رو هستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: رونمای از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو

کمپانی بزرگ جنرال موتورز در حالی از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو رونمایی کرد که تنها چند روز دیگر نمایشگاه بزرگ اتومبیل امریکا افتتاح می شود. جنرال موتورز در تلاش است تا در بازار عرضه پیکاپ های با کیفیت ؛ با افزایش امکانات و کاهش وزن خودرو گامی موثر در تامین رضایت مشتریانش بردارد.

ویدئو:نقاشی کردن دریچه های فاضلاب در ژاپن

شرکت کارفرمای فاضلاب ژاپن در اقدامی جالب و به منظور تغییر تصویر ذهنی مردم از دریچه های زمینی فاضلاب اقدام به نقاشی طرح های مختلفی روی این دریچه ها نموده است و البته از طرح محبوب Hello Kitty هم غافل نمانده است!

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان