بازداشت دست‌کم ۱۷۰ زن و دختر فلسطینی در سال گذشته میلادی

شناسه خبر: 122460 سرویس: جهان چهارشنبه ۲۰ دي ۱۳۹۶, ۱۱ : ۱۹ : ۰۰
بازداشت دست‌کم ۱۷۰ زن و دختر فلسطینی در سال گذشته میلادی
نظامیان صهیونیست در سال گذشته میلادی دست‌کم ۱۷۰ زن و دختر فلسطینی را بازداشت کردند.
۵۵آنلاین :

«ریاض اشقر»، سخنگوی رسانه‌ای مرکز مطالعات اسرای فلسطین در نشستی خبری گفت: «نیروهای اشغالگر اسرائیل به بازداشت زنان، دختران، افراد کهنسال و زنان بیمار در سال گذشته شدت بخشیدند».

مرکز مطالعات اسرای فلسطین اعلام کرد: نیروهای اشغالگر صهیونیست دست کم 170 زن و دختر را بازداشت کردند.

سخنگوی این مرکز گفت نیروهای اشغالگر صهیونیست به بازداشت، سرکوب زنان و دختران فلسطینی شدت بخشیدند تا از این طریق از حضور آنان در عرصه مبارزه و مقاومت با صهیونیست ها جلوگیری کنند.

ریاض اشقر تصریح کرد: رژیم اشغالگر صهیونیست به منظور تنگ تر کردن عرصه بر اسرا، خانواده های درجه یک اسرا به ویژه مادران وهمسرانشان را هنگام ملاقات با فرزندانشان در زندانهای این رژیم بازداشت می کند.

این مرکز اعلام کرد: تاکنون 20 مورد از نزدیکان درجه یک خانواده اسرا بازداشت شدند.

اشقر گفت: رژیم اشغالگر صهیونیست در سال گذشته شش نفر از زنان را پس از شلیک گلوله و زخمی کردن آنها بازداشت کرد.

این مرکز در گزارشی با اشاره به اینکه 23 مورد بازداشت دختران در سال 2017 اتفاق افتاده است، تأکید کرد: رژیم اشغالگر صهیونیست سال گذشته 9 مورد حکم بازداشت اداری علیه زنان فلسطینی به اتهام تحریک علیه این رژیم در فیس بوک صادر کرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر