بازار ارز در آستانه آزادسازی معامله توافقی

شناسه خبر: 137373 سرویس: تصویر دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷, ۰۲ : ۱۹ : ۰۰
بازار ارز در آستانه آزادسازی معامله توافقی
با تصمیم تازه دولت برای به رسمیت شناختن بازار ثانویه ارز، از صبح امروز نرخ غیررسمی ارز با تمایل فروشندگان خرد به فروش ارز، با کاهش 500 تا 1000 تومانی نرخ دلار بوده است.
۵۵آنلاین :

 

اما این جنب و جوش هنوز به صرافی های مجاز سرایت نکرده است و صرافی های مجاز باید برای دیدن رونق دوباره بازارشان، منتظر ابلاغ مصوبه دولت بمانند.

با ابلاغ مصوبه دولت، خرید و فروش ارز با نرخ توافقی میان صادرکنندگان و واردکنندگان (تا سقف قیمتی مشخصی که دولت در مصوبه خود تعیین خواهد کرد) توسط صرافی ها مجاز خواهد شد.

 

برچسب ها :


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

افزايش نابرابري‌ها محصول كاهش همبستگي اجتماعي است

تحليلي از وضعيت جامعه ايران در گفت‌وگو با سعيد مدني

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر