بازار ارز در آستانه آزادسازی معامله توافقی

شناسه خبر: 137373 سرویس: تصویر دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷, ۰۲ : ۱۹ : ۰۰
بازار ارز در آستانه آزادسازی معامله توافقی
با تصمیم تازه دولت برای به رسمیت شناختن بازار ثانویه ارز، از صبح امروز نرخ غیررسمی ارز با تمایل فروشندگان خرد به فروش ارز، با کاهش 500 تا 1000 تومانی نرخ دلار بوده است.
۵۵آنلاین :

 

اما این جنب و جوش هنوز به صرافی های مجاز سرایت نکرده است و صرافی های مجاز باید برای دیدن رونق دوباره بازارشان، منتظر ابلاغ مصوبه دولت بمانند.

با ابلاغ مصوبه دولت، خرید و فروش ارز با نرخ توافقی میان صادرکنندگان و واردکنندگان (تا سقف قیمتی مشخصی که دولت در مصوبه خود تعیین خواهد کرد) توسط صرافی ها مجاز خواهد شد.

 

برچسب ها :


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فرار مالیاتی،خواب را از دولت ربوده

دولت در قبال دریافت مالیات،ملزم به پاسخگویی در برابر مردم خواهد بود.

ایران و پاکستان، علاقه قدیمی و تنش جدید

به دلیل وجود پیوندهای تاریخی و فرهنگی میان ایران و پاکستان حضور خاندان های ایرانی الاصل در و همچنین فرقه ای بودن سیاست در پاکستان حضور شیعیان و خاندان های ایرانی در سیاست پاکستان یکی از روابط پنهان و در خفیه میان دو کشور است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر