نتیجه‌ای یافت نشد.

بارش شدید باران در سرپل ذهاب یک کشته بر جا گذاشت

شناسه خبر: 166464 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۴ : ۱۷ : ۰۰
بارش شدید باران در سرپل ذهاب یک کشته بر جا گذاشت
فرماندار سرپل ذهاب گفت: بارش شدید باران که شب گذشته آغاز شد و همچنان ادامه دارد باعث مرگ یک جوان ۲۰ ساله در یکی از روستاهای منطقه شد.
۵۵آنلاین :

 

 

محبت جمالی نیا روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: جوان فوت شده چوپان و اهل روستای کانی عزیز از توابع شهرستان سرپل ذهاب است که در حین تعلیف احشام بر اثر سیلابی شدن رودخانه اطراف روستا جان خود را از دست داد.

وی اظهار کرد: این رودخانه در تمام ایام سال خشک بوده و سال ها است که آبی در آن جاری نیست اما در اثر بارش های امروز و روان شدن آب های ارتفاعات شاه نشین و روستاهای قورچی باشی، کانی عزیز و مله کبود طغیان کرده و باعث مرگ این جوان شد.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: جنازه این فرد از آب گرفته شد و به سردخانه بیمارستان شهدا منتقل شد. 

جمالی نیا ادامه داد: در روزهای گذشته هشدارهای مکرر هواشناسی و ستاد مدیریت بحران نسبت به سیلابی شدن مسیرها صادر شد که بی توجهی به این هشدارها این حادثه تلخ را رقم زد.

وی از مردم خواست تا نسبت به هشدارهای لازم و تذکرهای ستاد مدیریت بحران توجه داشته باشند و از حضور در حریم رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

وی گفت: بارش شدید باران با وجود آب گرفتگی معابر و خیابان ها مشکل جدی تاکنون ایجاد نکرده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر