نتیجه‌ای یافت نشد.

بارش شدید باران در سرپل ذهاب یک کشته بر جا گذاشت

شناسه خبر: 166464 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۴ : ۱۷ : ۰۰
بارش شدید باران در سرپل ذهاب یک کشته بر جا گذاشت
فرماندار سرپل ذهاب گفت: بارش شدید باران که شب گذشته آغاز شد و همچنان ادامه دارد باعث مرگ یک جوان ۲۰ ساله در یکی از روستاهای منطقه شد.
۵۵آنلاین :

 

 

محبت جمالی نیا روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: جوان فوت شده چوپان و اهل روستای کانی عزیز از توابع شهرستان سرپل ذهاب است که در حین تعلیف احشام بر اثر سیلابی شدن رودخانه اطراف روستا جان خود را از دست داد.

وی اظهار کرد: این رودخانه در تمام ایام سال خشک بوده و سال ها است که آبی در آن جاری نیست اما در اثر بارش های امروز و روان شدن آب های ارتفاعات شاه نشین و روستاهای قورچی باشی، کانی عزیز و مله کبود طغیان کرده و باعث مرگ این جوان شد.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: جنازه این فرد از آب گرفته شد و به سردخانه بیمارستان شهدا منتقل شد. 

جمالی نیا ادامه داد: در روزهای گذشته هشدارهای مکرر هواشناسی و ستاد مدیریت بحران نسبت به سیلابی شدن مسیرها صادر شد که بی توجهی به این هشدارها این حادثه تلخ را رقم زد.

وی از مردم خواست تا نسبت به هشدارهای لازم و تذکرهای ستاد مدیریت بحران توجه داشته باشند و از حضور در حریم رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

وی گفت: بارش شدید باران با وجود آب گرفتگی معابر و خیابان ها مشکل جدی تاکنون ایجاد نکرده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر