بارش باران از اواخر وقت فردا در مهران

شناسه خبر: 193922 سرویس: توسعه ، گوناگون يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۴۱ : ۱۷ : ۰۰
بارش باران از اواخر وقت فردا در مهران
رئیس گروه هواشناسی استان ایلام گفت: هوای شهرستان مهران از بامداد فردا بارانی می‌شود، شدت بارش‌ها در نواحی گرمسیری نسبت به سایر نقاط استان ضعیف است.
۵۵آنلاین :

مجتبی میهن‌پرست، رئیس گروه هواشناسی استان ایلام عصرامروزگفت: از اواخر امشب بارش باران و وزش باد نسبتا شدید در سطح استان آغاز و تا روز سه‌شنبه ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به شدت بارش‌ها از فردا، جاده‌های سطح استان لغزنده می‌شود لذا از زائران تقاضا می‌شود با احتیاط رانندگی کنند.

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی استان بیان کرد: آسمان شهرستان مرزی مهران نیز از بامداد فردا با بارش باران همراه خواهد بود و‌ بارش‌ها در شمال و شرق ایلام نسبت به سایر نقاط شدت بیشتری خواهد داشت.

وی در ادامه از کشاورزان استان خواست در صورت برداشت، محصولات خود را در مکان سربسته نگهداری کنند، در غیر این صورت از برداشت محصولات خودداری کنند.


منبع : خبرگزاری فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بار اضافی جدید فرهنگی

اخیرا در فضای مجازی و در فضای رسانه، همایش ها و برنامه هایی در راستای چگونگی مدیریت خانواده چند همسری و به نوعی ستایش این امر منتشر شده است. این برنامه ها به نوعی القا کننده این امر است که چند همسری یک تکنیک و یک عملی است که باید ترویج پیدا کند و مردان و زنان با این مسئله کنار بیایند. این مبحث جنجال و سر و صدای زیادی در رسانه های داخلی و حتی خارجی ایجاد کرده است. میخواهیم با نگاهی دیگر و از زوایای دیگری به مبحث چند همسری و رسانه ای شدن آن بپردازیم.

زندان ها خلوت ميشوند؟

در جريان محاكمات،يكى از متداول ترين مجازات هاى در نظر گرفته شده،فرستادن مجرمان به زندان است كه بر حسب نوع و شدت جرم مرتكب شده زمان حضور در زندان متفاوت ميشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر