ایوانکا ترامپ رفت گدایان را به خیابان های حیدرآباد بازگرداندند

شناسه خبر: 119465 سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۹ : ۲۳ : ۰۰
ایوانکا ترامپ رفت گدایان را به خیابان های حیدرآباد بازگرداندند
چند روز پس از پایان سفر ایوانکا ترامپ دختررئیس جمهوری آمریکا به شهر حیدرآباد در هند، پلیس مقررات محدود کننده خود را لفو کرد ومتکدیان و بی خانمان ها دوباره به خیابان های این شهر بازگشتند.
۵۵آنلاین :

 ایوانکا ترامپ برای شرکت در نشست کارآفرینی جهانی در سال 2017 با موضوع 'توانمند سازی زنان' (28 و 29 نوامبر) وارد حیدرآباد هند شد.
پلیس حیدرآباد از ماه گذشته گدایی را در این شهر ممنوع کرده بود و پیش از ورود ایوانکا ترامپ به این شهر ( 28 و 29 نوامبر) اقدام به جمع آوری صدها متکدی و بی خانمان از سطح شهر کرد.
اما اکنون پس از بازگشت ایوانکا به برج خود در نیویورک مراکز نگهداری این افراد تقریبا خالی از سکنه شده است و آنها نیز به پیاده روها و گوشه خیابان ها بازگشته اند.
کی آرجون راو سرپرست مراکز نگهداری متکدیان و بی خانمان ها در منطقه چرلاپالی حیدرآباد گفت: اکنون تنها 10 زن بی خانمان در مرکز چرلاپالی باقی مانده اند. در سایر مراکز نیز 30 متکدی حضور دارد.
این درحالی است که به گفته راو، اکثر متکدیان با دادن تعهد مبنی بر عدم تکدیگری در سطح شهر از مراکز خارج شده اند. اگر آنها در حین گدایی توسط پلیس بازداشت شوند، مجازات خواهند شد.
پلیس حیدرآباد اعلام کرده است قصد دارد در عملیاتی دیگر تمام متکدیان و بی خانمان ها را از سطح این شهر جمع آوری کند.
پلیس همچنین برای معرفی و تحویل هر متکدی و بی خانمان 500 روپیه جایزه تعیین کرده است.
به گفته مقامات پلیس حیدرآباد، حدود 6 هزار متکدی و بی خانمان در این شهر حضور دارد.
پلیس حیدرآباد در سال 2000 نیز پیش از سفر بیل کلینتون رئیس جمهوری اسبق آمریکا اقدام به جمع آوری گدایان و بی خانمان ها از سطح این شهر کرده بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

افغانهای دوست داشتنی

در ایران اکثریت مهاجران را همسایگان افغانستانی ما شکل می‌دهند و آمار جرم‌خیزی آنان بسیار پایین‌تر از افراد جامعه میزبان است

چگونه عادت خودنمایی را کنار بگذاریم

این روزها کوچک‌ترین اشتباه در شبکه‌های اجتماعی تبدیل به اسناد آنلاین می‌شود. بنابراین بهتر است پیش از انتشار هر خبری خودنمایی را کنار بگذاریم و در مورد نحوه‌ی بیان آن به خوبی فکر کنیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: گداهای متفاوت در اندونزی

بعضی گداها در اندونزی لباس عروسک به تن می کنند و در خیابان همراه موزیک می رقصند. آنها قر می دهند، چشمک می زنند و زبان درازی می کنند تا مردم بخندند و پول بدهند.

ویدیو: نجات راننده تایوانی از مرگ در پی سقوط سنگ از کوه

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان