ایوانکا ترامپ رفت گدایان را به خیابان های حیدرآباد بازگرداندند

شناسه خبر: 119465 سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۹ : ۲۳ : ۰۰
ایوانکا ترامپ رفت گدایان را به خیابان های حیدرآباد بازگرداندند
چند روز پس از پایان سفر ایوانکا ترامپ دختررئیس جمهوری آمریکا به شهر حیدرآباد در هند، پلیس مقررات محدود کننده خود را لفو کرد ومتکدیان و بی خانمان ها دوباره به خیابان های این شهر بازگشتند.
۵۵آنلاین :

 ایوانکا ترامپ برای شرکت در نشست کارآفرینی جهانی در سال 2017 با موضوع 'توانمند سازی زنان' (28 و 29 نوامبر) وارد حیدرآباد هند شد.
پلیس حیدرآباد از ماه گذشته گدایی را در این شهر ممنوع کرده بود و پیش از ورود ایوانکا ترامپ به این شهر ( 28 و 29 نوامبر) اقدام به جمع آوری صدها متکدی و بی خانمان از سطح شهر کرد.
اما اکنون پس از بازگشت ایوانکا به برج خود در نیویورک مراکز نگهداری این افراد تقریبا خالی از سکنه شده است و آنها نیز به پیاده روها و گوشه خیابان ها بازگشته اند.
کی آرجون راو سرپرست مراکز نگهداری متکدیان و بی خانمان ها در منطقه چرلاپالی حیدرآباد گفت: اکنون تنها 10 زن بی خانمان در مرکز چرلاپالی باقی مانده اند. در سایر مراکز نیز 30 متکدی حضور دارد.
این درحالی است که به گفته راو، اکثر متکدیان با دادن تعهد مبنی بر عدم تکدیگری در سطح شهر از مراکز خارج شده اند. اگر آنها در حین گدایی توسط پلیس بازداشت شوند، مجازات خواهند شد.
پلیس حیدرآباد اعلام کرده است قصد دارد در عملیاتی دیگر تمام متکدیان و بی خانمان ها را از سطح این شهر جمع آوری کند.
پلیس همچنین برای معرفی و تحویل هر متکدی و بی خانمان 500 روپیه جایزه تعیین کرده است.
به گفته مقامات پلیس حیدرآباد، حدود 6 هزار متکدی و بی خانمان در این شهر حضور دارد.
پلیس حیدرآباد در سال 2000 نیز پیش از سفر بیل کلینتون رئیس جمهوری اسبق آمریکا اقدام به جمع آوری گدایان و بی خانمان ها از سطح این شهر کرده بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آتشکدۀ پارسیها در کلکته

سالها پیش در یک روز آفتابی چندین کشتی کوچک به کرانه های غربی هندوستان رسیدند در چشمان سرنشینان کشتیها ترس دیده می شد،ترس از نبود شناخت نسبت به جایی که به آن وارد شده اند و ترس از آینده ای ناروشن.

۲۰۳۰؛ سال تحول مشاغل و مهارت‌ها

دنیای تکنولوژی‌محوری که در آن زندگی می‌کنیم، دنیایی است مملو از وعده‌ها و البته چالش‌ها. خودروهایی که خودشان راه می‌روند، دستگاه‌هایی که اشعه ایکس را تشخیص می‌دهند و الگوریتم‌هایی که به درخواست‌های خدمات مشتری واکنش نشان می‌دهند، همگی جلوه‌هایی از اشکال جدید اتوماسیون هستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: کانکس و صندلی برای دانش‌آموزان روستای زلزله‌زده

دانش‌آموزان یک مدرسه در روستای الیاس سرپل ذهاب که تخریب شده بود، با همت یک فرد خیر صاحب کانکس و صندلی شدند.

ویدئو: سفر مهم پوتین به ترکیه

ولادیمیر پوتین به ترکیه سفر کرد. با توجه به اختلافات بین دو کشور، این رخداد بسیار مهم تلقی می‌شود.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان