ایوانکا ترامپ رفت گدایان را به خیابان های حیدرآباد بازگرداندند

شناسه خبر: 119465 سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۹ : ۲۳ : ۰۰
ایوانکا ترامپ رفت گدایان را به خیابان های حیدرآباد بازگرداندند
چند روز پس از پایان سفر ایوانکا ترامپ دختررئیس جمهوری آمریکا به شهر حیدرآباد در هند، پلیس مقررات محدود کننده خود را لفو کرد ومتکدیان و بی خانمان ها دوباره به خیابان های این شهر بازگشتند.
۵۵آنلاین :

 ایوانکا ترامپ برای شرکت در نشست کارآفرینی جهانی در سال 2017 با موضوع 'توانمند سازی زنان' (28 و 29 نوامبر) وارد حیدرآباد هند شد.
پلیس حیدرآباد از ماه گذشته گدایی را در این شهر ممنوع کرده بود و پیش از ورود ایوانکا ترامپ به این شهر ( 28 و 29 نوامبر) اقدام به جمع آوری صدها متکدی و بی خانمان از سطح شهر کرد.
اما اکنون پس از بازگشت ایوانکا به برج خود در نیویورک مراکز نگهداری این افراد تقریبا خالی از سکنه شده است و آنها نیز به پیاده روها و گوشه خیابان ها بازگشته اند.
کی آرجون راو سرپرست مراکز نگهداری متکدیان و بی خانمان ها در منطقه چرلاپالی حیدرآباد گفت: اکنون تنها 10 زن بی خانمان در مرکز چرلاپالی باقی مانده اند. در سایر مراکز نیز 30 متکدی حضور دارد.
این درحالی است که به گفته راو، اکثر متکدیان با دادن تعهد مبنی بر عدم تکدیگری در سطح شهر از مراکز خارج شده اند. اگر آنها در حین گدایی توسط پلیس بازداشت شوند، مجازات خواهند شد.
پلیس حیدرآباد اعلام کرده است قصد دارد در عملیاتی دیگر تمام متکدیان و بی خانمان ها را از سطح این شهر جمع آوری کند.
پلیس همچنین برای معرفی و تحویل هر متکدی و بی خانمان 500 روپیه جایزه تعیین کرده است.
به گفته مقامات پلیس حیدرآباد، حدود 6 هزار متکدی و بی خانمان در این شهر حضور دارد.
پلیس حیدرآباد در سال 2000 نیز پیش از سفر بیل کلینتون رئیس جمهوری اسبق آمریکا اقدام به جمع آوری گدایان و بی خانمان ها از سطح این شهر کرده بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چهار عامل نکبت

فرانس پرسپیروزی نیکلاس مادورو در انتخابات روز یکشنبه ونزوئلا به احتمال بسیار زیاد تغییرات بزرگی در خط‌مشی و سیاست‌های او در آینده ایجاد نخواهد کرد اما در درون ونزوئلا اتفاقات بسیار بزرگی روی خواهد داد. سال گذشته میلادی ارزش بولیوار ۹۹ درصد کاهش یافت و نرخ تورم در سطح ۱۴۰۰۰ درصد قرار داشت که افزایش پیدا خواهد کرد. مادورو ثابت کرده اهل تغییر نیست و این به معنای وخیم‌تر شدن شرایط است.

خطر بیخ گوش زردکوه

زردکوه قربانی جاده‌سازی! مگر می‌توان به جان منبع تولید آب شیرین در زاگرس به بهانه احداث جاده‌ عشایری موسوم به «پنبه کال» افتاد؟ مگر می‌توان با لودرها و بولدوزرها بر یال‌های پر شیب زردکوه بختیاری خراش انداخت؟ مگر می‌توان ارتفاعات برف‌گیر را به مسیر ترانزیتی تبدیل کرد؟ اینها سوالاتی است که طی مدت اخیر فعالان زیست‌محیطی بارها و بارها به آن پرداخته‌اند. آنها توقع دارند که اداره محیط‌زیست، استانداری چهارمحال و بختیاری و وزارت نیرو خنثی عمل کرده و واکنشی درخور نشان ‌دهند. آن‌چنان که زردکوه به‌عنوان مهم‌ترین کوهستان تولیدکننده آب در زاگرس مورد تهدید قرار گرفته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک کلیپ زیبا از ترکیب 5000 عکس از اصفهان

یک کلیپ زیبا از ترکیب 5000 عکس از اصفهان بیش از 100 ساعت برای ساخت آن زمان صرف شده است.

ویدیو: سوختن هاوایی در زیر مواد مذاب

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان