ایمیل رئیس دفتر ترامپ هک شد

شناسه خبر: 136013 سرویس: جهان ، سیاست شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۳۱ : ۱۸ : ۰۰
ایمیل رئیس دفتر ترامپ هک شد
گزارش هایی تایید نشده حکایت از آن دارند که حساب ایمیل شخصی جان کلی (رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید) در بازه زمانی بیش از یک سال گذشته هک شده است.
۵۵آنلاین :

 

گزارش هایی تایید نشده حکایت از آن دارند که حساب ایمیل شخصی جان کلی (رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید) در بازه زمانی بیش از یک سال گذشته هک شده است.

 به نظر می رسد حساب شخصی جان کلی هک شده و تمامی اطلاعاتی که طی یک سال گذشته در پیام های شخصی وی ذخیره شده، به یغما رفته است.

در عین حال این  دبیر سابق امنیت ملی گفته است  که سعی دارد از ارتباطات الکترونیکی جلوگیری کند.اما سرچشمه این شایعات از کجا شروع شد؟ سال گذشته بود که یک ایمیل که توسط جان کلی به دوستانش ارسال شد، شایعاتی را تایید کرد که حساب ایمیل شخصی وی هک شده است.

این ایمیل، که در تاریخ 8 ژوئن 2017 ارسال شد، در پاسخ به یک پرونده قانون آزادی اطلاعات منتشر شده است. کلی، که اکنون رئیس دفتر ستاد کارکنان کاخ سفید است، گفته که این نقص باعث شد او از ارسال ایمیل های خود جلوگیری کند و تقریبا همه چیز را از طریق تلفن یا به شکل  چهره به چهره انجام می دهد.

اما اگر این شایعه کاملا درست باشد، بنابراین می توادن حدس زد بسیاری از مراودات ایمیلی جان کلی، زمانی که وزیر امنیت ملی بوده است، نشت پیدا کرده و در نتیجه می تواند پیامدهایی جدی داشته باشد.

اگرچه گیرنده ایمیل های جعلی و هک شده حساب جان کلی برای حفظ حریم خصوصی به طور رسمی اعلام نشده است. اما یک منبع آگاه می گوید که ؛  "کلی آن پیغام را به یک شهروند  فرستاده و البته پس از ان نیز با ایمیل های بی ربط بسیاری از  کارمندان وزارت امنیت داخلی را بمباران کرده است."

 در جریان ارسال این ایمیل، حدود نیمی از افرادی که برای او کار می کنند و البته به هیلاری کلینتون رای داده اند پیام های توهین آمیزی دریافت کرده اند. بر همین اساس کلی نگران افشای اطلاعات ایمیل های ارسالی به کارکنان در حضور مطبوعات است.  تا این لحظه کاخ سفید در خصوص این موارد اظهار نظری نداشته است. 


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خروج شرکت‌ها اروپایی از میادین نفتی به نفع چه کسانی است؟

می‌توان ملاحظه کرد که شرکت‌های نفتی دولتی روسیه و چین، از بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران سود خواهند کرد. هر دو این کشور‌ها با آمریکا رابطه تنش آلود دارند و بزرگ‌تر از آن هستند که آمریکا بتواند آن‌ها را به پایبندی کامل به تحریم‌های ایران وادار کند.

ورود آقایان هم به ورزشگاه‌ها ممنوع می‌شود؟

کشف حقیقت میان هاله ای از ابهام، شایعات و تخیل کار دشواری است و با حدس و گمان نمی توان نظر قطعی داد اما این اوضاع طبیعی نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات

جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات. رونمایی دیوید کاپرفیلدی "ویارئال" از سانتی کازورلا. این دومین بازگشت او به ویارئال است.

ویدیو: روش های نوین پخت نان

روش های نوین پخت نان که توسط یک گروه نانوای ترک ارائه می شود. با این روش می توان ۵۰۰ قرص نان در هر ساعت تولید کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر