نتیجه‌ای یافت نشد.

ایمیل رئیس دفتر ترامپ هک شد

شناسه خبر: 136013 سرویس: جهان ، سیاست شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۳۱ : ۱۸ : ۰۰
ایمیل رئیس دفتر ترامپ هک شد
گزارش هایی تایید نشده حکایت از آن دارند که حساب ایمیل شخصی جان کلی (رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید) در بازه زمانی بیش از یک سال گذشته هک شده است.
۵۵آنلاین :

 

گزارش هایی تایید نشده حکایت از آن دارند که حساب ایمیل شخصی جان کلی (رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید) در بازه زمانی بیش از یک سال گذشته هک شده است.

 به نظر می رسد حساب شخصی جان کلی هک شده و تمامی اطلاعاتی که طی یک سال گذشته در پیام های شخصی وی ذخیره شده، به یغما رفته است.

در عین حال این  دبیر سابق امنیت ملی گفته است  که سعی دارد از ارتباطات الکترونیکی جلوگیری کند.اما سرچشمه این شایعات از کجا شروع شد؟ سال گذشته بود که یک ایمیل که توسط جان کلی به دوستانش ارسال شد، شایعاتی را تایید کرد که حساب ایمیل شخصی وی هک شده است.

این ایمیل، که در تاریخ 8 ژوئن 2017 ارسال شد، در پاسخ به یک پرونده قانون آزادی اطلاعات منتشر شده است. کلی، که اکنون رئیس دفتر ستاد کارکنان کاخ سفید است، گفته که این نقص باعث شد او از ارسال ایمیل های خود جلوگیری کند و تقریبا همه چیز را از طریق تلفن یا به شکل  چهره به چهره انجام می دهد.

اما اگر این شایعه کاملا درست باشد، بنابراین می توادن حدس زد بسیاری از مراودات ایمیلی جان کلی، زمانی که وزیر امنیت ملی بوده است، نشت پیدا کرده و در نتیجه می تواند پیامدهایی جدی داشته باشد.

اگرچه گیرنده ایمیل های جعلی و هک شده حساب جان کلی برای حفظ حریم خصوصی به طور رسمی اعلام نشده است. اما یک منبع آگاه می گوید که ؛  "کلی آن پیغام را به یک شهروند  فرستاده و البته پس از ان نیز با ایمیل های بی ربط بسیاری از  کارمندان وزارت امنیت داخلی را بمباران کرده است."

 در جریان ارسال این ایمیل، حدود نیمی از افرادی که برای او کار می کنند و البته به هیلاری کلینتون رای داده اند پیام های توهین آمیزی دریافت کرده اند. بر همین اساس کلی نگران افشای اطلاعات ایمیل های ارسالی به کارکنان در حضور مطبوعات است.  تا این لحظه کاخ سفید در خصوص این موارد اظهار نظری نداشته است. 


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تاثیر ارتباطات جدید بر ابعاد زندگی بشری

قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تاثیرات ابزارهای ارتباطی نوین بر ابعاد مختلف زندگی بشری در عصر حاضر.

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

مدیر عامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: کالا شدن کودک در بازار، تجاوز به حقوق کودک است. در بسیاری از موارد حوزه مدلینگ کودکان را می‌توان با نگاهی عمیق‌تر در دسته کودک آزاری مورد بررسی قرار داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد

نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد آقای استورات گفته است: "من در یک مراسم عروسی بودم و یک نفر در اتاق وافور را دستم داد و من هم آن را کشیدم. نباید این کار را می کردم، اشتباه بود." "روری استوارت، نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا، به خاطر کشیدن تریاک در ایران عذرخواهی کرد

ویدیو : درگیری خرس و روستاییان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر