ایران خودرو دیزل برای سودآوری و خودکفایی در تولید قطعات تلاش کند

شناسه خبر: 193480 سرویس: توسعه ، فناوری ، گوناگون پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱ : ۱۱ : ۰۰
ایران خودرو دیزل برای سودآوری و خودکفایی در تولید قطعات تلاش کند
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:‌ ایران خودرو دیزل برای سودآوری و خودکفایی در تولید قطعات برنامه‌های مسنجمی تدوین و اجرا کند.
۵۵آنلاین :

فرشاد مقیمی در بازدید از شرکت ایران خودرو دیزل گفت:‌ فروش دارایی‌های غیرمولد برای تامین سرمایه در گردش تولید و کار گروهی یکی از راه‌های برون رفت از مشکلات کنونی است .
وی خاطر نشان کرد:‌ ایران خودرو دیزل باید تمام تلاش خود را در زمینه افزایش تولید به‌کار گیرد و هرچه تولید داخل رونق گیرد، زمینه برای ورود خودروهای دست دوم خارجی  فراهم نخواهد شد. 
مقیمی تاکیدکرد: هر قطعه وارداتی که امکان تولید آن در داخل وجود دارد باید بومی‌سازی شده تا از خروج ارز  جلوگیری شود.
مقیمی با اشاره به این که کشور نیازمند محصولات ایران خودرو دیزل است، نیاز بازار و تقاضا برای محصولات تجاری را بسیار بالا دانست و تاکید کرد: باید با کار جهادی سهم مناسبی از بازار خودروهای تجاری به‌دست آوریم.
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمات پس از فروش در صنعت خودروی  کشور افزود: مردم خواستار خدمات پس از فروش برتر هستند و موفقیت در جذب مشتری بسته به نوع خدمات پس از فروش ما دارد.
گفتنی است، در بازدید و نشست مدیرعامل و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودررو با مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل،‌ یونسیان به تشریح برنامه‌های جاری و آینده شرکت و اقدامات صورت گرفته و بررسی موانع موجود در راه تولید پرداخت .


منبع : عصر خودرو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر