ایرانیان علاقه مند به سرمایه گذاری در سوریه حمایت می شوند

شناسه خبر: 153225 سرویس: سیاست ، گوناگون شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۷ : ۲۱ : ۰۰
ایرانیان علاقه مند به سرمایه گذاری در سوریه حمایت می شوند
فرمانده قرارگاه سازندگی حضرت ابوالفضل(ع) در سوریه گفت: با نهایی شدن پیروزی جبهه مقاومت، منطقه پاکسازی و امنیت مستقر شده و با حمایت از ایرانیان علاقه مند سرمایه گذاری به دنبال تثبیت و بازسازی آن کشور هستیم.
۵۵آنلاین :

سردار رحیم نوعی اقدم روز شنبه در جمع تولید کنندگان و سرمایه گذاران شهرستان کاشان به نامه سردار قاسم سلیمانی به رهبر معظم انقلاب مبنی بر نابودی داعش اشاره کرد و افزود: گردان های اقتصادی امروز باید برای احیای عزت، افتخار و اقتدار ایرانی از فرصت پیش آمده در سوریه برای رشد خود استفاده کنند.
وی با تاکید بر تامین امنیت مالی، جانی و روانی علاقه مندان سرمایه گذاری در کشور سوریه بیان کرد: عزتی که مدافعان حرم به وجود آوردند، امروز می تواند مورد بهره برداری قرار گرفته و ما در روند بازسازی آن کشور با شرط حفظ منافع نقش نخست را داشته باشیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی حضرت ابوالفضل (ع) در سوریه اضافه کرد: این کشور با تمام دنیا برای ایران فرق دارد اما نیازی به ایثارگری مادی نیست و در مرحله نخست باید ظرفیت های سرمایه گذاری آنها و توانایی تجهیز ما شناسایی و ارزیابی شود.
وی با اشاره به اعمال تحریم های ظالمانه تصریح کرد : مشکلی برای جا به جایی پول و کالای سرمایه گذاران وجود نخواهد داشت و حتی می توان برخی کارگاه ها و تولید برخی کالاها را به سوریه منتقل کرد.
نوعی اقدم ادامه داد: کارخانه ای که امروز با 20 درصد ظرفیت کار می کند، می تواند با استفاده از این فرصت ظرفیت تولید خود را به 100 درصد برساند و چند سال به سوریه صادرات داشته باشد و در مرحله بعد هم نسبت به انتقال فناوری اقدام کند.
وی تاکید کرد: امنیت جان، مال، کالا و اقامت سرمایه گذاران ایرانی تضمین می شود و مشاوران بومی برای خدمت رسانی وجود دارند و امور دیگری مانند واگذاری زمین در صورت نیاز تسهیل خواهد شد.
این فرمانده جبهه مقاومت بیان کرد : سند پیروزی در سوریه اعتراف های دشمن و تحقق نیافتن هدفشان با توجه به بسیج آن همه فناوری و تجهیزات پیشرفته، پول و زور است.
وی گفت: کنار رفتن بشار اسد، ساده ترین خواسته آمریکایی ها در آغاز این جنگ بود که در کنار هدف های بزرگی مانند ناامن کردن مرزهای ایران و تغییر حاکمیت عراق پیگیری می شد؛ بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که بشار اسد از نظر سیاسی سکته کرده و قابل احیا نیست اما ابرمردی گفت که آمریکا غلط می کند و اسد هم باید بماند.
فرمانده قرارگاه سازندگی حضرت ابوالفضل (ع) در سوریه تصریح کرد : دشمن در واقع می خواست خاکریز مقاومت در برابر رژیم غاصب صهیونیستی را نابود کند اما رزمندگان اسلام هزاران کیلومتر آن سوی مرزها دشمن را نابود کردند.
نوعی اقدم تاکید کرد: داعش از سال 90 وارد عراق و سوریه شد، فریب خوردگان آنها تا سال 93 با انگیزه جنگید و 45 درصد عراق و 65 درصد سوریه را در اختیار گرفتند اما پس از آن امریکایی ها و مزدوران نیابتی آنها از نظر اعتقادی و نظامی در منطقه شکست خوردند.
8123/6026/


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۰۱:۵۱
شما ها بلدید با سرمایه بیت المال غمار بازی کنید چرا خودتان سرمایه گذاری نمی کنید
11 10 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر