نتیجه‌ای یافت نشد.

ایجاد یک‌سوم اشتغال جدید کشور توسط کمیته امداد

شناسه خبر: 177609 سرویس: توسعه ، گوناگون چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۴۴ : ۱۶ : ۰۰
ایجاد یک‌سوم اشتغال جدید کشور توسط کمیته امداد
قائم مقام کیمته امداد امام (ره) گفت: یک‌سوم از اشتغال جدید ایجاد شده در کشور طی یک سال اخیر از طریق این نهاد حمایتی ایجاد شده است.
۵۵آنلاین :

سیدامیر منصور برقعی که به منظور معارفه مدیرکل جدید کمیته امداد استان به سمنان سفر کرده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کمیته امداد به طور سالانه ۱۷۰ هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه ۱۳۰ هزار فرصت شغلی از محل طرح‌های اشتغال ایجاد شده افزود: مابقی اشتغال ایجاد شده برای مددجویان این نهاد از محل کاریابی‌ها صورت گرفته است.

وی از توانمندسازی به عنوان یکی از اولویت‌های کمیته امداد در سراسر کشور نام برد و گفت: یکی از اصلی‌ترین مسیرها برای توانمندسازی مددجویان طرح‌های اشتغالزایی است که از سال‌ها پیش از سوی این نهاد پیگیری و تعقیب می‌شده است.

قائم مقام کیمته امداد امام (ره) با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰۰ هزار طرح اشتغال در سطح کشور در حال اجرا داریم ادامه داد: در نتیجه اجرای این طرح‌ها درآمد خانواده‌ها وضعیت بهتری پیدا کرده به طوری که در یک سال اخیر رقمی بالغ بر ۵,۰۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از محل همین طرح‌های اشتغال به زندگی مردم تزریق شده است.

وی با مقایسه این حجم از درآمد و نقدینگی با بودجه تخصیص به این حوزه گفت: این اعتبار بیش از پنج هزار میلیارد تومانی در مقایسه با اعتبارات تخصیص یافته رقم بسیار بالا و قابل توجهی است.

برقعی با بیان اینکه کمیته امداد نقش مهمی در اشتغالزایی در کشور دارد خاطرنشان کرد: از ۴۲۰ فرصت شغلی ایجاد شده در کشور در سال گذشته چیزی حدود یک سوم مربوط به کمیته امداد امام است که رقم قابل توجهی است.

وی با بیان اینکه طرح‌های اشتغال نیز امسال با قوت ادامه می‌یابد اضافه کرد: خوشبختانه امسال نیز در بحث اشتغال و اجرای طرح‌های اشتغال از برنامه جلوتر هستیم و با توجه به همراهی مجلس و تخصیص منابع بیشتری از محل صندوق توسعه به این مهم، انتظار می‌رود امسال اشتغال بیشتری در سطح کشور ایجاد شود.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا برخی کارآفرین می‌شوند و برخی رانت جو؟

پیگیری اخبار دادگاه‌های اقتصادی و رسیدگی به پرونده‌های جرائم مالی، این سؤال مهم را در اذهان شکل می‌دهد که چرا برخی از کسانی که در گذشته مفتخر به عناوینی مانند کارآفرین نمونه یا صادر کننده برتر و نظایر آن بودند، امروز به عنوان متهم در دادگاه حاضر شده‌اند؟

معمای جغرافیای سیاسی

در دنیایی که در آن بازارهای مالی جهانی، اینترنت پرسرعت 5G و جنگ سایبری وجود دارد، هنوز جغرافیا حکمرانی می‌کند. دو مسیر دریایی در تنگه هرمز که پهنای هر کدام به دو مایل می‌رسد، کلید ورود به خلیج فارس و تقریباً نصف ذخایر کشف شده و ظرفیت تولید نفت جهان را در دست دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر