اکران فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به تعویق افتاد

شناسه خبر: 120571 سرویس: فرهنگ و هنر دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶, ۳۴ : ۱۹ : ۰۰
اکران فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به تعویق افتاد
سخنگوی شورای صنفی نمایش از تعویق اکران فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» ساخته رضا درمیشیان خبر داد.
۵۵آنلاین :

 

غلامرضا فرجی درباره آخرین مصوبات جلسه امروز(دوشنبه) شورای صنفی نمایش، گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش که پخش کننده و تهیه کننده فیلم «عصبانی نیستم» نیز حضور داشتند به دلیل تراکم زیاد فیلم های در حال اکران نمایش این فیلم به زمان دیگری موکول شد.
بر اساس مصوبه شورای صنفی نمایش پیش از این اعلام شده بود که فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» دومین ساخته بلند سینمایی رضا درمیشیان قرار است از 29 آذر ماه به صورت عمومی اکران شود.
«عصبانی نیستم» داستان «نوید» با نقش آفرینی نوید محمدزاده دانشجوی ستاره دار و اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌اخلاقی‌های جامعه با خود تمرین می‌کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه اش «ستاره» با بازی باران کوثری را از دست ندهد.
وی افزود: قرارداد فیلم سینمایی «اسرافیل» بعد از فیلم سینمایی «دختر عموم پسر عمو» در گروه زندگی نیز به ثبت رسید.
سخگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: همچنین فیلم سینمایی «خانه کاغذی» از روز چهارشنبه 29 آذر در گروه کورش به جای «وقتی برگشتیم» اکران خواهد شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر