اولین زهر ترامپ به بلومبرگ

شناسه خبر: 200716 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸, ۵۲ : ۱۵ : ۰۰
اولین زهر ترامپ به بلومبرگ
ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکا، خبرنگاران شبکه خبری «بلومبرگ» را برای انتشار رویدادهای انتخاباتی نامعتبر خواند.
۵۵آنلاین :

ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که دیگر خبرنگاران شبکه خبری «بلومبرگ» را برای انتشار رویدادهای انتخاباتی معتبر نمی‌داند.

به نوشته روزنامه «ینی شفق»، « برد پارسکیل» رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه‌ای گفت: «شبکه خبری بلومبرگ اعلام کرده بود درخصوص رئیس‌شان (مایک بلومبرگ نامزد انتخابات 2020) و رقبایش بررسی و رسیدگی نمی‌کند اما انتشار گزارش‌های انتقادی درباره ترامپ را ادامه می‌دهد.»

وی افزود: «از آنجا که آنها (شبکه خبری بلومبرگ) صراحتا گرایش خود را اعلام کردند، ستاد انتخاباتی ترامپ دیگر نمایندگان شبکه خبری بلومبرگ را برای سایر برنامه‌های انتخاباتی معتبر نمی‌داند.»

از طرفی این شبکه می‌گوید در خصوص رقبای بلومبرگ سیاست یکسانی دارد اما ترامپ و دولت او را مورد بررسی قرار می‌دهد زیرا دولت ترامپ «دولت کنونی» آمریکا است.

«جان میکلثویت» سردبیر ارشد شبکه بلومبرگ اتهامات ستاد انتخاباتی ترامپ را رد کرده و گفته که «آنها نمی‌توانند فراتر از حقیقت باشند.»

وی گفت: «از سال 2015 و زمانی که دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری شد، ما رویدادهای مرتبط با او را به طور منصفانه و بدون هیچ گونه غرضی پوشش داده‌ایم و علی‌رغم محدودیت‌های اعمال شده توسط ستاد انتخاباتی ترامپ، این کار را ادامه خواهیم داد.»

«مایکل بلومبرگ» میلیاردر 77 ساله و مالک رسانه‌ای شبکه خبری «بلومبرگ» به صورت رسمی وارد رقابت‌های درون‌حزبی دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شده است.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شاخصِ واقعی پیشرفت چیست؟

(GDP) اندازه ­گیری نخواهد کرد. به­ جای آن، شاخص واقعی پیشرفت (GPI) یا Genuine Progress Index را مبنا قرار خواهد داد. این تصمیم دولت زلاندنو با توجه به تحولات بین­ المللی اتخاذ شده است. طی سه دهه­ ی اخیر ورود چین، هند و برزیل به فرایندهای تولید و خدمات، اقتصاد کشورهای غربی را دچار بحران­ های جدی کرده است.

در شرایط تحریمی چه وضعیتی در انتظار اقتصاد ایران است؟

یکی از سؤالات مهم در شرایط جاری کشور، چشم انداز وضعیت اقتصادی کشور با فرض تداوم تحریم هاست. طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ به دلیل شوک ناشی از تحریم ها و عدم تعادل های کلان اقتصادی، اقتصاد ایران از مسیر ثبات نسبی خارج شد و اگرچه تورم ارقام تجربه شده ای را به ثبت اسانید با این حال رشد اقتصادی منفی تجربه شده و پیاپی در سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ بی سابقه بود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر