اولین حضور برنی سندرز در تجمع انتخاباتی پس از حمله قلبی

شناسه خبر: 194863 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۵ : ۰۰
اولین حضور برنی سندرز در تجمع انتخاباتی پس از حمله قلبی
الکساندریا اوکازیو کورتز در نخستین تجمع انتخاباتی برنی سندرز پس از حمله‌ قلبی، این نامزد دموکرات و تاثیرش بر سیاست‌های حزب دموکرات را تحسین کرد.
۵۵آنلاین :

برنی سندرز، نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ در این تجمع خواستار نمایشی از قدرت خود بود تا رای‌دهندگان را متقاعد کند که حمله قلبی را پشت سر گذاشته و به کمپین انتخاباتی‌اش بازگشته است.

او در نخستین تجمع انتخاباتی خود پس از حمله قلبی دو هفته پیش، تایید الکساندریا اوکازیو کورتز، نماینده دموکرات نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا را دریافت کرد.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، اوکازیو کورتز با اشاره به تاثیر برنی سندرز در شکل‌گیری انتخابات مقدماتی حزب دموکرات گفت: هیچ کس نمی‌خواست سیستم انتخاباتی را زیر سوال ببرد تا اینکه در سال ۲۰۱۶ او سیاست را در آمریکا تغییر داد. ما هم‌اکنون یکی از بهترین زمینه‌های انتخابات مقدماتی برای حزب دموکرات را در اختیار داریم و بیشتر آن به لطف کارهایی است که برنی سندرز در تمام عمرش انجام داده است.

سندرز از حمایت و تایید اوکازیو کورتز ابراز خرسندی کرد و او را "الهام‌بخشی برای میلیون‌ها جوان، نه تنها در نیویورک بلکه در سراسر آمریکا" توصیف کرد که "اکنون اهمیت مشارکت سیاسی و دفاع از عدالت را متوجه می‌شوند".

برنی سندرز در این تجمع انتخاباتی درباره وضعیت سلامتی خود گفت: خوشحالم که می‌توانم به شما بگویم (برای فعالیت انتخاباتی) بسیار آماده هستم، آماده‌تر از همیشه، تا به همراه شما مبارزه‌ای را که امروز با آن روبه‌رو هستیم، پشت سر بگذاریم. من برای در اختیار گرفتن دفتر ریاست جمهوری آمریکا کاملا آماده‌ام و (به کمپین انتخاباتی) بازگشته‌ام.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر