انگلیسی‌ها به توان جانسون شک دارند: او در برگزیت موفق نخواهد شد

شناسه خبر: 187831 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون جمعه ۸ شهريور ۱۳۹۸, ۱۷ : ۲۳ : ۰۰
انگلیسی‌ها به توان جانسون شک دارند: او در برگزیت موفق نخواهد شد
اکثر شهروندان انگلیسی می‌گویند نخست‌وزیر این کشور نمی‌تواند با اتحادیه اروپا بر سر یک توافق جدید درباره برکسیت به توافق برسد.
۵۵آنلاین :

بیش از نیمی از انگلیسی‌هایی که در نظرسنجی موسسه "یوگاو" انگلیس شرکت کرده‌اند بر این باورند که بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور نمی‎تواند با اتحادیه اروپا بر سر توافق‌نامه‌ای درباره برکسیت به تفاهم برسد.

بر اساس این نظرسنجی، شک و تردید عمیقی بر نظر مردم انگلیس در خصوص تلاش‌های بوریس جانسون در این باره سایه افکنده است. ۵۵ درصد از افرادی که مایل به خروج از اتحادیه اروپا هستند و ۸۴ درصد از افرادی که مایل نیستند انگلیس از این بلوک جدا شود بر این باورند که بوریس جانسون نمی‌تواند بر سر برکسیت با اتحادیه اروپا به توافق برسد.

 

پیشتر نخست‌وزیر انگلیس تصمیم خود برای تغییر توافق نامه برکسیت با بروکسل را مطرح کرده بود، اما اتحادیه اروپا تصریح کرده بود که این توافق قابل مذاکره مجدد نیست.

موسسه نظرسنجی گالوپ تصریح کرد: به رغم اظهارات بوریس جانسون، ۶۷ درصد انگلیسی‌ها می‌گویند او نمی‌تواند به توافق جدیدی ‎در این زمینه دست یابد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

روايت يک دانشجوي موفق پاکستاني از زندگي در ايران

اول قرار بود با هم اسکايپي صحبت کنيم. اما بعد از مدتي به خاطر سفر او و همسر ايراني‌اش به ترکيه، سر راهشان به تهران آمدند. در ساعاتي که در تهران بودند قرار ملاقات تنظيم شد. در کافه‌اي نزديک ميدان انقلاب يکديگر را ديديم.

مهر تأييد کلانتري بر طرح انتقال آب خزر به سمنان

رئيس سازمان محيط ‌‍‌زيست با ارسال نامه‌اي خطاب به وزير نيرو موافقت خود را با اجراي طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزي اعلام کرد. اين در حالي است که به گفته کارشناسان و متخصصان ارزيابي زيست‌محيطي، اين طرح از همه لحاظ اعم از محيط‌زيستي، اقتصادي، کشاورزي و... مردود است و دليلي براي اجراي آن وجود ندارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : آمار ضد و نقیض از تلفات طوفان ژاپن

ویدئو : شاه کبرای ۴ متری اسیر دست امدادگران تایلندی شد

خبرهای دیگر