نتیجه‌ای یافت نشد.

انصارالله به انجام عملیاتی "دردناکتر" در قلب دشمن تهدید کرد

شناسه خبر: 174525 سرویس: سیاست ، گوناگون جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸, ۳۶ : ۲۱ : ۰۰
انصارالله به انجام عملیاتی "دردناکتر" در قلب دشمن تهدید کرد
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در صنعا ائتلاف متجاوز عربی را به انجام حملاتی "دردناکتر" تهدید کرد.
۵۵آنلاین :

شبکه المسیره به نقل از یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله اعلام کرد: هرگونه تنشی با عملیات خاص مواجه خواهد شد و ما قادر به هدف گرفتن نقاط و اهدافی جدید در قلب دشمن هستیم.

وی افزود، دشمن باید حساب‌ کار را داشته باشد که عملیات آینده "دردناکتر" خواهد بود.

یحیی سریع تاکید کرد: اکثر عملیاتی که انجام می‌شود در قلب دشمن خواهد بود.

این سخنگو خاطرنشان کرد: عملیات برای مدتی معین به عنوان پیام صلح متوقف شده اما تنش دشمن متوقف نشده است.

این اظهارات یحیی سریع در پی انتشار تصاویری از شبکه المسیره درباره عملیات هدف گیری فرودگاه ابوظبی با پهپاد بمب گذاری شده از نوع صماد ۳ در ۲۷ ژوئیه سال گذشته مطرح شد.

این تصاویر عملیات هدف گیری تاسیساتی در فرودگاه ابوظبی توسط یگان پهپادی انصارالله را نشان می‌داد.

گروه انصارالله ژوئیه گذشته هدف گرفتن فرودگاه ابوظبی امارات را با استفاده از پهپاد اعلام کرد. شبکه المسیره به نقل از سخنگوی این گروه در گزاش خود آورده است، پهپاد صماد ۳ حملاتی به فردوگاه بین‌المللی ابوظبی انجام داد.

رسانه‌های محلی به نقل از سخنگوی انصارالله که نامی از او نبردند، گزارش دادند، پهپاد مذکور مسافت ۱۵۰۰ کیلومتری را قبل از رسیدن به فرودگاه ابوظبی طی کرده بود.

این سخنگو افزود، مرحله آینده مرحله هدف گیری زیرساخت‌های دشمن است.(در اشاره به عربستان وامارات که در ائتلاف متجاوز عربی مشارکت دارند.)

هرچند امارات سال ۲۰۱۸ هرگونه حمله به فرودگاه ابوظبی را تکذیب کرد اما انصارالله اعلام کرد، در این حمله با پهپاد صماد ۳ فرودگاه ابوظبی و ایستگاه شماره یک مسافران هدف گرفته شد.

اما حساب توییتر فرودگاه ابوظبی مدعی شده بود، این حادثه در فرودگاه رخ داد اما علت آن یکی از خودروهای امدادرسان در نزدیکی سالن مسافران فرودگاه بود و هیچ تاثیری بر فعالیت فرودگاه نگذاشت.

این در حالی است که انصارالله اخیرا حملات پهپادی خود را علیه اهداف دشمن افزایش داده است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر