انتقاد دکتر نوروزی:استقلال بازیکنی با رباط پاره خریده!

شناسه خبر: 138303 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷, ۲۲ : ۱۳ : ۰۰
انتقاد دکتر نوروزی:استقلال بازیکنی با رباط پاره خریده!
متاسفانه بازیکنی با استقلال قرارداد بسته که سه ماه پیش عمل رباط صلیبی انجام داده است و من هم روز گذشته از همکارانم خواستم تا مدارک پزشکی‌ و جراحی‌ این بازیکن را از او بگیرند و آن را برایم بیاورند.
۵۵آنلاین :

همانطور که در گزارش های قبل نوشتیم کادر پزشکی استقلال مثل فصل گذشته با مدیران و کادر فنی باشگاه بر سر جذب بازیکن جدید بدون تست پزشکی به مشکل خورده‌. این اتفاق فصل گذشته درباره مجتبی جباری رخ داد و باعث اختلاف نظر کادر پزشکی و کادر فنی استقلال شد و به نظر می‌رسد امسال هم این اتفاق در استقلال تکرار شده است.

دکتر امین نوروزی رییس کادر پزشکی باشگاه استقلال در این باره می‌گوید: «فقط این را بگویم  هنگام امضای قراردادهای بازیکنان جدید استقلال من در ایران منتظر تماس مسئولان باشگاه بودم ولی هیچ ارتباطی با من برقرار نشد. متاسفانه بازیکنی با باشگاه استقلال قرارداد بسته که سه ماه پیش عمل رباط صلیبی انجام داده است و من هم روز گذشته از همکارانم خواستم تا مدارک پزشکی‌ و جراحی‌ این بازیکن را از او بگیرند و آن را برایم بیاورند. زمانی که این بازیکن با استقلال قرارداد بسته بود فقط سه ماه از تاریخ عملش گذشته و با گذشت حدود یک ماه از امضای قرارداد تازه نزدیک به 4 ماه است که چنین جراحی سنگینی را پشت سر گذاشته است.»

این اظهار نظر در حالی شکل گرفته که بازیکنی که رباط صلیبی عمل می‌کند به طور معمول و در خوشبینانه‌ترین حالت نیاز به 6 ماه درمان مداوم دارد و کم کم باید به شرایط تمرین و مسابقه برسد اما بازیکن مورد نظر تنها بعد از گذشت حدود 4 ماه تمرینات سخت پیش فصل را آغاز کرده است. به نظر می رسد بازیکن مورد نظر نوروزی، میثم تیموری است. دفاع چپ سابق پارس جنوبی جم که حتی از این باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد دریافت نکرد، چون مصدوم بود و نمی توانست بازی کند. استقلال در اقدامی عجیب او را خرید و حالا هم می بینیم که با کوچکترین برخورد آسیب می بیند، چند روز تمرین نمی کند و فقط دور زمین می دود.


منبع : ایران ورزشی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کشف ۲ هزار گور در اطراف پارسه مقدس

ساسانیان دعانویسی را رونق دادند . داریوش دست به کار ساماندهی اسطوره‌ها شد

چرا روز جهانی مدارا؟

منظور از مدارای سیاسی امری است که بودنش می‌تواند جوامع مدنی را در نیل به اهداف غایی آزادی، برابری و عدالت اجتماعی در قالب دموکراسی یاری کند و نبودش می‌تواند جوامع را از همه آن ارزش‌های عالی سیاسی تهی کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مرزبانان ربوده شده

گروه «جیش العدل» که اخیرا ۱۲ مرزبان ایرانی را ربوده، فیلمی از ربوده شدگان منتشر کرده که آن ها نام شان را اعلام می کنند.

ویدیو: چین؛ افتتاح یک هتل پنج ستاره در یک معدن متروکه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر