انتقاد دکتر نوروزی:استقلال بازیکنی با رباط پاره خریده!

شناسه خبر: 138303 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷, ۲۲ : ۱۳ : ۰۰
انتقاد دکتر نوروزی:استقلال بازیکنی با رباط پاره خریده!
متاسفانه بازیکنی با استقلال قرارداد بسته که سه ماه پیش عمل رباط صلیبی انجام داده است و من هم روز گذشته از همکارانم خواستم تا مدارک پزشکی‌ و جراحی‌ این بازیکن را از او بگیرند و آن را برایم بیاورند.
۵۵آنلاین :

همانطور که در گزارش های قبل نوشتیم کادر پزشکی استقلال مثل فصل گذشته با مدیران و کادر فنی باشگاه بر سر جذب بازیکن جدید بدون تست پزشکی به مشکل خورده‌. این اتفاق فصل گذشته درباره مجتبی جباری رخ داد و باعث اختلاف نظر کادر پزشکی و کادر فنی استقلال شد و به نظر می‌رسد امسال هم این اتفاق در استقلال تکرار شده است.

دکتر امین نوروزی رییس کادر پزشکی باشگاه استقلال در این باره می‌گوید: «فقط این را بگویم  هنگام امضای قراردادهای بازیکنان جدید استقلال من در ایران منتظر تماس مسئولان باشگاه بودم ولی هیچ ارتباطی با من برقرار نشد. متاسفانه بازیکنی با باشگاه استقلال قرارداد بسته که سه ماه پیش عمل رباط صلیبی انجام داده است و من هم روز گذشته از همکارانم خواستم تا مدارک پزشکی‌ و جراحی‌ این بازیکن را از او بگیرند و آن را برایم بیاورند. زمانی که این بازیکن با استقلال قرارداد بسته بود فقط سه ماه از تاریخ عملش گذشته و با گذشت حدود یک ماه از امضای قرارداد تازه نزدیک به 4 ماه است که چنین جراحی سنگینی را پشت سر گذاشته است.»

این اظهار نظر در حالی شکل گرفته که بازیکنی که رباط صلیبی عمل می‌کند به طور معمول و در خوشبینانه‌ترین حالت نیاز به 6 ماه درمان مداوم دارد و کم کم باید به شرایط تمرین و مسابقه برسد اما بازیکن مورد نظر تنها بعد از گذشت حدود 4 ماه تمرینات سخت پیش فصل را آغاز کرده است. به نظر می رسد بازیکن مورد نظر نوروزی، میثم تیموری است. دفاع چپ سابق پارس جنوبی جم که حتی از این باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد دریافت نکرد، چون مصدوم بود و نمی توانست بازی کند. استقلال در اقدامی عجیب او را خرید و حالا هم می بینیم که با کوچکترین برخورد آسیب می بیند، چند روز تمرین نمی کند و فقط دور زمین می دود.


منبع : ایران ورزشی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر