انتقاد از اصرار مسوولان بر افزایش کمّی بوم‌گردی‌ها

شناسه خبر: 137315 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷, ۰۰ : ۱۱ : ۰۰
انتقاد از اصرار مسوولان بر افزایش کمّی بوم‌گردی‌ها
دبیر هیات موسس جامعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور اعلام کرد فعالان این حوزه حدود ۹ ماه است در انتظار برگزاری انتخابات هیات‌مدیره از سوی سازمان میراث فرهنگی هستند.
۵۵آنلاین :

دبیر هیات موسس جامعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور اعلام کرد فعالان این حوزه حدود ۹ ماه است در انتظار برگزاری انتخابات هیات‌مدیره از سوی سازمان میراث فرهنگی هستند. اکبر رضوانیان افزود: «معاونت گردشگری باید مکان و زمان را برای برگزاری انتخابات تعیین کند، اما به‌دلیل تغییرات پیاپی در این سازمان این انتخابات به تاخیر افتاده است.» او نگاه آماری و تاکید بر رشد کمی اقامتگاه‌های بوم‌گردی را معضل سال‌های اخیر عنوان کرد و گفت: «در توسعه و افزایش اقامتگاه‌های بوم‌گردی نقدی نیست؛ اما مساله این است که به نظر می‌رسد عجله و توجه بر توسعه کمی این اقامتگاه‌ها بر توسعه کیفی در حال غلبه کردن است.» این فعال بوم‌گردی مطرح شدن وام ۱۰۰ میلیونی را موجب رشد قارچ‌گونه و آماری اقامتگاه‌های بوم‌گردی دانست و تصریح کرد: «با مطرح شدن این وام که البته برای احیای یک خانه بوم‌گردی مبلغ ناچیزی است، پای افرادی به این فرم گردشگری باز شد که با اهداف آن آشنایی ندارند.»


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

داستان دردناک زنان ونزوئلا

فرار با آرزوی زندگی بهتر اما گرفتار در گرداب تن فروشی

یک کلونی،به نام متکدیان

گدایی یک فعالیت سازمان یافته است که در آن فرد،گدایی را به کارکردن ترجیح می دهد.(البته قادر به کار باشد).از جمله خصوصیات عمده تکدی گری می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

ویدیو: برای آینده نظام آموزشی چه آرزویی دارید؟

برای آینده نظام آموزشی چه آرزویی دارید؟ در #پویش_آرزوها در وبگاه chaharsoogh.ir شرکت کنید.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر