انتقاد از اصرار مسوولان بر افزایش کمّی بوم‌گردی‌ها

شناسه خبر: 137315 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷, ۰۰ : ۱۱ : ۰۰
انتقاد از اصرار مسوولان بر افزایش کمّی بوم‌گردی‌ها
دبیر هیات موسس جامعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور اعلام کرد فعالان این حوزه حدود ۹ ماه است در انتظار برگزاری انتخابات هیات‌مدیره از سوی سازمان میراث فرهنگی هستند.
۵۵آنلاین :

دبیر هیات موسس جامعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور اعلام کرد فعالان این حوزه حدود ۹ ماه است در انتظار برگزاری انتخابات هیات‌مدیره از سوی سازمان میراث فرهنگی هستند. اکبر رضوانیان افزود: «معاونت گردشگری باید مکان و زمان را برای برگزاری انتخابات تعیین کند، اما به‌دلیل تغییرات پیاپی در این سازمان این انتخابات به تاخیر افتاده است.» او نگاه آماری و تاکید بر رشد کمی اقامتگاه‌های بوم‌گردی را معضل سال‌های اخیر عنوان کرد و گفت: «در توسعه و افزایش اقامتگاه‌های بوم‌گردی نقدی نیست؛ اما مساله این است که به نظر می‌رسد عجله و توجه بر توسعه کمی این اقامتگاه‌ها بر توسعه کیفی در حال غلبه کردن است.» این فعال بوم‌گردی مطرح شدن وام ۱۰۰ میلیونی را موجب رشد قارچ‌گونه و آماری اقامتگاه‌های بوم‌گردی دانست و تصریح کرد: «با مطرح شدن این وام که البته برای احیای یک خانه بوم‌گردی مبلغ ناچیزی است، پای افرادی به این فرم گردشگری باز شد که با اهداف آن آشنایی ندارند.»


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

افزايش نابرابري‌ها محصول كاهش همبستگي اجتماعي است

تحليلي از وضعيت جامعه ايران در گفت‌وگو با سعيد مدني

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر