نتیجه‌ای یافت نشد.

انتشار کامنت های ناشناس در اتریش ممنوع می شود

شناسه خبر: 170177 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۷ : ۱۰ : ۰۰
انتشار کامنت های ناشناس در اتریش ممنوع می شود
دولت اتریش پیش نویس قانون جدیدی را طرح کرده است که افراد را به ارائه نام و آدرس حقیقی خود پیش از انتشار کامنت در سایت های بزرگ، ملزم می کند.
۵۵آنلاین :

اگرچه کاربران اینترنتی همچنان امکان استفاده از نام های مستعار را خواهند داشت اما در صورتی که برای سایر کاربران مزاحمت ایجاد کرده یا از قانون تخطی کنند، مقامات می توانند به راحتی رد آن ها را پیدا کنند. 
شرکت هایی که از این قانون پیروی نکنند، 500 هزار یورو جریمه خواهند شد؛ جریمه ای که در صورت تکرار جرم دوبرابر می شود. 
این قانون تنها مشمول سایت هایی می شود که بیش از 100 هزار کاربر ثبت شده دارند، درآمد سالیانه آن ها از 500 هزار یورو بیشتر است و یا یارانه مطبوعاتی بیش از 50 هزار یورو دریافت می کنند.
معافیت هایی هم برای سایت های تجاری و آن دسته از سایت ها که از تبلیغات و محتوای خود در آمدی ندارند، تعیین شده است. 
قانون مذکور در صورت تصویب از سوی اتحادیه اروپا، در سال 2020 اجرایی خواهد شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آنچه آمریکا از ایران هراسی در منطقه دنبال می‌کند: بهانه‌تراشی برای سرکیسه کردن قارون‌های منطقه

آمریکایی‌ها در حالی از عدم اقدام نظامی علیه ایران می گویند و حتی ادعای دادن شماره تلفن برای مذاکره را مطرح می کنند که در رفتار منطقه‌ای آنها اقداماتی خاص مشاهده می‌شود که بیش از هر چیز بوی دلار می دهد. گویی تاجر مسلکان حاکم بر آمریکا همچنان اصرار دارند که از این نمد آشوفته بازار منطقه کلاهی برای خود دست و پا کنند.

پرونده امامی و دلاویز یک پولشویی حرفه ای است

نماینده دادستان: احسان دلاویز متهم ردیف دوم در جلسات به مزاح گفته اگر الان بریزند و ما را بگیرند از من هیچ چیزی ندارند / آن آقای فامیل و صاحب منصب شما، توضیح دهد چرا حیدرآبادی را به بانک سرمایه تحمیل کرد / هادی رضوی گفته دلاویز با من تماس گرفت و درصدی بین یک تا یک و نیم درصد مبلغ وام را مطالبه کرد / امامی و دلاویز لیست بدهکاران کلان بانک سرمایه را در اختیار داشتند و کارچاق کن بودند / دلاویز 200 میلیارد از رضوی گرفت / دلاویز: من برای نظام می میرم و حال بیایم و اخلال کنم؟ من بچه شهرستان را عزت دادند / شهرزاد و شاهگوش را با رضوی شروع کردم؛ در بسیاری از کارها حضور داشتم ولی اسمم نبود / سرمایه سریال شهرزاد آلوده نبود

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر