امپراتور به فوتبال ایران بازگشت!

شناسه خبر: 152357 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷, ۰۳ : ۲۳ : ۰۰
امپراتور به فوتبال ایران بازگشت!
قهرمان سابق لیگ برتر پس از یک دهه دوری از فوتبال ایران بار دیگر به رقابت‌های باشگاهی داخلی بازخواهد گشت.
۵۵آنلاین :

بر اساس اعلام رسمی باشگاه فولاد خوزستان، سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس تهران هدایت سرخ‌های خوزستانی را برعهده گرفته است و ظهر شنبه 10 آذر 1397 رسما وارد شهر اهواز خواهد شد تا پروسه عقد قرارداد را با فولادی‌ها پشت سر بگذارد!قطبی پیش از این در جی‌لیگ ژاپن مشغول فعالیت بود که با استعفا و قطع همکاری خود با باشگاه شیجیاژوانگ اور برایت، چندین ماه را در بی‌خبری محض سپری کرد و به یکیاره با تایید توافق خود با باشگاه فولاد خوزستان برای هدایت این تیم و ورود دوباره اش به ایران، شوک جالبی را به لیگ برتر وارد کرد.


منبع : عصر ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر