نتیجه‌ای یافت نشد.

امسال بیش از 7 هزار نفر در حوادث رانندگی کشته شدند

شناسه خبر: 146823 سرویس: NGO ، توسعه ، اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۵ : ۰۰
امسال بیش از 7 هزار نفر در حوادث رانندگی کشته شدند
سرپرست اورژانس کشور گفت: در سالجاری بیش از 7 هزار نفر در حوادث رانندگی کشته شدند.
۵۵آنلاین :

پیرحسین کولیوند در دومین یادبود قربانیان سوانح ترافیکی افزود: حوادث ترافیکی نخستین عامل مرگ در سنین 15 تا 17 سال، سومین عامل مرگ در سنین 10 تا 14 سال و چهارمین علت مرگ در سنین 5 تا 9 سال است.
وی ادامه داد: افرادی که به صورت غیرمستقیم قربانی حوادث ترافیکی می شوند مانند فرزندان قربانیان حوادث‌ترافیکی به عنوان قربانیان ثانویه به حساب می آیند.
کولیوند با تاکید بر اینکه باید از حوادث پیشگیری کنیم تا قربانی نداشته باشیم، تاکید کرد: باید در بحث پیشگیری خیلی کار کنیم.

**خسارت پرداختی بیمه برای سوانح رانندگی به 8 هزار و 900میلیارد تومان افزایش یافت
رئیس کل بیمه مرکزی نیز در دومین یادبود قربانیان سوانح ترافیکی گفت: مرگ روزانه 43 تن و مجروح شدن 900 نفر در تصادفات رانندگی بسیار نگران کننده است و خسارت پرداختی بیمه برای سوانح رانندگی به 8900 میلیارد تومان افزایش یافت.
غلامرضا سلیمانی افزود: باید در زمینه امنیت و سلامت جامعه تلاش کرد.
وی خاطر نشان کرد: خسارت پرداختی بیمه برای سوانح رانندگی در سال 92 حدود 5300 میلیارد تومان، در سال 93 حدود 7000 میلیارد تومان و در سال 96 حدود 8900 میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه سهم خسارت جانی سواری ها 87 درصد و مالی 13 درصد و در موتورسیکلت ها سهم خسارت جانی 96 درصد و ‌مالی 4 درصد است، افزود: تقویت بخش نظارتی در حوزه های راهداری، فرهنگ سختگیرانه برای دریافت گواهینامه، ایجاد استراحتگاه های مناسب در طول مسیر ضروری است.
دومین یادبود قربانیان سوانح ترافیکی کشور با حضور سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، جمعی از مسئولان ارشد کشوری و لشکری و هنرمندان، ورزشکاران، سفیران ترافیک و خانواده های قربانیان سوانح ترافیکی در سالن الغدیر دانشکده علوم انتظامی امین برگزار شد. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر