امروز؛ دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حوادث اخیر

شناسه خبر: 122331 سرویس: سیاست سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۴۱ : ۱۰ : ۰۰
امروز؛ دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حوادث اخیر
۵۵آنلاین :

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ظهر امروز دومین جلسه خود را برای بررسی اعتراضات اخیر با حضور مسئولان مربوطه برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته گذشته جلسه فوق العاده‌ای را با حضور مسئولان مربوطه از ارگان‌های مختلف برگزار کرد که به دنبال ماموریت رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی یکشنبه هفته جاری، قرار است ظهر امروز دومین جلسه خود را برگزار کند.

در این جلسه علل وقوع حوادث، اعتراضات و اغتشاشات مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت قرار است کمیسیون گزارشی به صحن علنی از بررسی های خود ارائه کند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

امید نا امید

پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد

چرا فعالان اقتصادی از فضای کسب و کار ناراضی هستند؟

داشتن درک درستی از فضای کسب و کار می¬تواند زمینه راه اندازی و دستیابی به موفقیت را در هر کسب و کاری هموار کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: رونمای از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو

کمپانی بزرگ جنرال موتورز در حالی از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو رونمایی کرد که تنها چند روز دیگر نمایشگاه بزرگ اتومبیل امریکا افتتاح می شود. جنرال موتورز در تلاش است تا در بازار عرضه پیکاپ های با کیفیت ؛ با افزایش امکانات و کاهش وزن خودرو گامی موثر در تامین رضایت مشتریانش بردارد.

ویدئو:نقاشی کردن دریچه های فاضلاب در ژاپن

شرکت کارفرمای فاضلاب ژاپن در اقدامی جالب و به منظور تغییر تصویر ذهنی مردم از دریچه های زمینی فاضلاب اقدام به نقاشی طرح های مختلفی روی این دریچه ها نموده است و البته از طرح محبوب Hello Kitty هم غافل نمانده است!

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان