امروز؛ دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حوادث اخیر

شناسه خبر: 122331 سرویس: سیاست سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۴۱ : ۱۰ : ۰۰
امروز؛ دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حوادث اخیر
۵۵آنلاین :

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ظهر امروز دومین جلسه خود را برای بررسی اعتراضات اخیر با حضور مسئولان مربوطه برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته گذشته جلسه فوق العاده‌ای را با حضور مسئولان مربوطه از ارگان‌های مختلف برگزار کرد که به دنبال ماموریت رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی یکشنبه هفته جاری، قرار است ظهر امروز دومین جلسه خود را برگزار کند.

در این جلسه علل وقوع حوادث، اعتراضات و اغتشاشات مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت قرار است کمیسیون گزارشی به صحن علنی از بررسی های خود ارائه کند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر