امتحان زبان انگلیسی از نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک

شناسه خبر: 122078 سرویس: ورزشی شنبه ۱۶ دي ۱۳۹۶, ۳۲ : ۱۱ : ۰۰
امتحان زبان انگلیسی از نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک
اعضای ستاد نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک دو مصوبه بسیار مهم در جلسه روز پنجشنبه خود داشتند.
۵۵آنلاین :

جلسه ستاد نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه با حضور هر پنج عضو این ستاد برگزار شد و دو مصوبه بسیار مهم به دنبال داشت.

مصوبه اول مربوط به نامزدهای پست دبیرکلی کمیته المپیک بود. همه اعضای این ستاد تصویب کردند که از نامزدهای این پست آزمون زبان انگلیسی گرفته شود. براساس این مصوبه، قرار است فردی خارج از کمیته ملی المپیک، به‌عنوان مدرس این آزمون را از نامزدهای دبیرکلی بگیرد.

مصوبه دوم به موضوع افراد بازنشسته ارتباط داشت. طبق قانون، ریاست، دبیرکلی و خزانه‌داری کمیته ملی المپیک شغل محسوب می‌شود. بر همین اساس افرادی که در این سه پست نامزد شده‌اند و بازنشسته‌ نیز هستند، فقط باید کد ایثارگری ارائه کنند، در غیر این‌صورت از ورود آنها به انتخابات ممانعت به عمل خواهد آمد.

شاهرخ شهنازی، رسول خادم، محمد پولادگر، مدیر حراست و مشاور حقوقی کمیته ملی المپیک به‌عنوان اعضای ستاد پنج نفره نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک حضور دارند.

انتخابات کمیته ملی المپیک روز دوشنبه 25 دی ماه برگزار خواهد شد.


منبع : تسنیم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

نور وزارت رفاه بر تاریکخانه شستا

معلوم نیست به دلیل ترند شدن توییت یکی از کاربران شبکه‌های مجازی بود یا به‌ هرحال وزیر تازه رسیده تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قبل هم برنامه‌ای برای انتشار اعضای هیأت‌مدیره شرکت‌های وابسته به شستا داشت. هر کدام از اینها که بود، محمد شریعتمداری روی دستوری که چند روز پیش داد، ایستاد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر