امتحان زبان انگلیسی از نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک

شناسه خبر: 122078 سرویس: ورزشی شنبه ۱۶ دي ۱۳۹۶, ۳۲ : ۱۱ : ۰۰
امتحان زبان انگلیسی از نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک
اعضای ستاد نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک دو مصوبه بسیار مهم در جلسه روز پنجشنبه خود داشتند.
۵۵آنلاین :

جلسه ستاد نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه با حضور هر پنج عضو این ستاد برگزار شد و دو مصوبه بسیار مهم به دنبال داشت.

مصوبه اول مربوط به نامزدهای پست دبیرکلی کمیته المپیک بود. همه اعضای این ستاد تصویب کردند که از نامزدهای این پست آزمون زبان انگلیسی گرفته شود. براساس این مصوبه، قرار است فردی خارج از کمیته ملی المپیک، به‌عنوان مدرس این آزمون را از نامزدهای دبیرکلی بگیرد.

مصوبه دوم به موضوع افراد بازنشسته ارتباط داشت. طبق قانون، ریاست، دبیرکلی و خزانه‌داری کمیته ملی المپیک شغل محسوب می‌شود. بر همین اساس افرادی که در این سه پست نامزد شده‌اند و بازنشسته‌ نیز هستند، فقط باید کد ایثارگری ارائه کنند، در غیر این‌صورت از ورود آنها به انتخابات ممانعت به عمل خواهد آمد.

شاهرخ شهنازی، رسول خادم، محمد پولادگر، مدیر حراست و مشاور حقوقی کمیته ملی المپیک به‌عنوان اعضای ستاد پنج نفره نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک حضور دارند.

انتخابات کمیته ملی المپیک روز دوشنبه 25 دی ماه برگزار خواهد شد.


منبع : تسنیم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کاخ هخامنشی چرخاب در برازجان

در سال1350خورشیدی،به گونه‌ای ناگهانی و به هنگام کشیدن کانال آب از برازجان به بوشهر در اثر برخورد بیل مکانیکی،شالی‌ستونی در قشری از گل و لای پیدا شد و

آدرس بازندگان بازار دوم دلار

راه‌اندازی بازار دوم دلار اگرچه آرامش را به بازار ارز برگرداند و باعث توقف روند صعودی دلار شد اما برای رانت‌خواران دلار ۴۲۰۰ تومانی خبر خوبی نبود. چرا که آنان را از خوان گسترده رانت محروم کرد و به همین دلیل جوسازی آنان برای بازگشت به سر سفره «تقسیم دلار و سکه ارزان» ادامه دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر