امام جمعه اهل تسنن: عدم رعایت حقوق اهل سنت در ایران دروغ محض است

شناسه خبر: 160062 سرویس: سیاست ، گوناگون دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۲ : ۰۰
امام جمعه اهل تسنن: عدم رعایت حقوق اهل سنت در ایران دروغ محض است
امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به تبلیغات منفی دشمن پیرامون عدم رعایت حقوق اهل سنت در ایران اسلامی، گفت: این حرف‌ها دروغ محض است و جوانان ما در بالاترین رده‌های کشور دارای منصب و مسؤولیت هستند.
۵۵آنلاین :

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به تبلیغات منفی دشمن پیرامون عدم رعایت حقوق اهل سنت در ایران اسلامی، گفت: این حرف‌ها دروغ محض است و جوانان ما در بالاترین رده‌های کشور دارای منصب و مسؤولیت هستند.

به گزارش فارس، آخوند عبدالباسط نوریزاد شامگاه یک‌شنبه در دیدار مدیران ادارات و نهادهای شهرستان گنبدکاووس با امام جمعه شهرستان و امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس به مناسبت چهلیمن سالگرد انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برکات بی‌نظیری برای همه مردم، اعم از اقشار و اقوام مختلف به ارمغان آورد، اظهار کرد: اهل تسنن در ایران اسلامی نیز همچون سایر اقوام و مذاهب از این نعمت‌ها بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه دشمنان با تبلیغات منفی و دروغ به دنبال ایجاد اختلاف و شکاف میان اقوام و مذاهب ایران اسلامی هستند، افزود: با قاطعیت و صدای بلند اعلام می‌کنم که تبلیغات دشمن درباره عدم رعایت حقوق اهل سنت در ایران اسلامی دروغ محض است.

* در استان گلستان معاون استاندار، چندین فرماندار، مدیرکل، نماینده و قاضی از اهل تسنن مشغول به خدمت هستند

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با تاکید بر اینکه امروز اهل سنت در ایران در بهترین شرایط قرار دارد، خاطرنشان کرد: همه شاهد هستیم که جوانان اهل سنت امروز در بالاترین رده‌های کشور دارای مسوولیت و منصب بوده و همچون سایر مذاهب مشغول خدمت به انقلاب اسلامی هستند.

نوریزاد با اشاره به اینکه دشمن با خیال خام خود می‌خواهد با انتشار این اخبار کذب و دروغ میان مردم متحد و یکپارچه ایران اسلامی اختلاف ایجاد کند، گفت: باید به آنها گفت مگر کور هستید و نمی‌بینید که در همین استان گلستان چند فرماندار، معاون استاندار، چندین مدیرکل، مدیران ادارات و نهادها، بانک‌ها، شرکت‌ها و موسسات دولتی و حتی در قوه قضائیه و نمایندگان مجلس از برادران و خواهران اهل تسنن مشغول به خدمت به مردم هستند؟


منبع : عصر ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر