افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی

شناسه خبر: 117144 سرویس: اجتماعی چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۲ : ۲۰ : ۰۰
افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی
تهران - ایرنا - شبکه تلویزیونی بی بی سی اعلان کرد که در حال رسیدگی به مساله افزایش شکایات در مورد آزار جنسی علیه کارمندان این شبکه است.
۵۵آنلاین :

 «آن بولفورد» معاون مدیر کل بی بی سی به نمایندگان پارلمان انگلیس گفت که در پی ترغیب کارکنان این شبکه به مطرح کردن موارد مربوط به آزار جنسی، تعداد شکایات در این زمینه افزایش یافته است.

وی یادآور شد که بی بی سی در حال حاضر 25 پرونده مربوط به آزار جنسی را در دست بررسی دارد. سال گذشته تنها سه مورد پرونده آزار جنسی در این شبکه تلویزیونی مورد رسیدگی قرار گرفت.
بی بی سی اعلام کرد: از زمان افشاگری ها در مورد اتهامات «هاروی واینستین» تهیه کننده سرشناس هالیوود، ما کارمندان را ترغیب کرده ایم تا موارد اعتراضی در مورد آزار جنسی را مطرح کنند.
تعدادی از بازیگران زن هالیوود به تازگی واینستین را متهم کردند که در سال های اخیر و هنگام همکاری در پروژه های سینمایی، آنها را مورد مزاحمت جنسی قرار داده است.
آکادمی اسکار با بالا گرفتن این اتهامات، واینستین را اخراج کرد و دولت فرانسه نیز نشان ارزنده لژیون دو نور را از وی پس گرفت و پس از آن بحث هایی درباره رواج آزار جنسی علیه بازیگران و مدل های زن در صنعت سینمای آمریکا مطرح شد.
در همین حال، بولفورد در یکی از کمیته های مجلس عوام انگلیس گفت که شبکه بی بی سی به 25 پرونده در این زمینه رسیدگی می کند.
همه این موارد مربوط به کارمندان فعلی بی بی سی نیست و بخشی از اتهام های طرح شده، افرادی را که در گذشته برای این شبکه تلویزیونی یا طرف های ثالث مرتبط با آن کار می کرده اند، درگیر می کند.
معاون مدیرکل بی بی سی افزود: باید همچنان افراد را به افشاگری ترغیب کنیم، خواه در حال حاضر و خواه در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته باشند، زیرا مساله حائز اهمیت این است که برای شرح موارد مربوط به خود، پیشقدم شوند.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کاهش مشتریان رستوران ها

رستوران‌های شمال شهر تهران حدود ٣٠ درصد و رستوران‌های جنوب شهر ٦٠ تا ٧٠ درصد مشتریان خود را از دست داده‌اند.

مافیا چه می‌خواهد «معدل» یا «کنکور»؟

با وجود مخالفت تعداد زیادی از دانش‌آموزان، همچنان تکلیف تاثیر قطعی یا مثبت معدل بر نتیجه کنکور نامشخص است

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر