افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی

شناسه خبر: 117144 سرویس: اجتماعی ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی
تهران - ایرنا - شبکه تلویزیونی بی بی سی اعلان کرد که در حال رسیدگی به مساله افزایش شکایات در مورد آزار جنسی علیه کارمندان این شبکه است.
۵۵آنلاین :

 «آن بولفورد» معاون مدیر کل بی بی سی به نمایندگان پارلمان انگلیس گفت که در پی ترغیب کارکنان این شبکه به مطرح کردن موارد مربوط به آزار جنسی، تعداد شکایات در این زمینه افزایش یافته است.

وی یادآور شد که بی بی سی در حال حاضر 25 پرونده مربوط به آزار جنسی را در دست بررسی دارد. سال گذشته تنها سه مورد پرونده آزار جنسی در این شبکه تلویزیونی مورد رسیدگی قرار گرفت.
بی بی سی اعلام کرد: از زمان افشاگری ها در مورد اتهامات «هاروی واینستین» تهیه کننده سرشناس هالیوود، ما کارمندان را ترغیب کرده ایم تا موارد اعتراضی در مورد آزار جنسی را مطرح کنند.
تعدادی از بازیگران زن هالیوود به تازگی واینستین را متهم کردند که در سال های اخیر و هنگام همکاری در پروژه های سینمایی، آنها را مورد مزاحمت جنسی قرار داده است.
آکادمی اسکار با بالا گرفتن این اتهامات، واینستین را اخراج کرد و دولت فرانسه نیز نشان ارزنده لژیون دو نور را از وی پس گرفت و پس از آن بحث هایی درباره رواج آزار جنسی علیه بازیگران و مدل های زن در صنعت سینمای آمریکا مطرح شد.
در همین حال، بولفورد در یکی از کمیته های مجلس عوام انگلیس گفت که شبکه بی بی سی به 25 پرونده در این زمینه رسیدگی می کند.
همه این موارد مربوط به کارمندان فعلی بی بی سی نیست و بخشی از اتهام های طرح شده، افرادی را که در گذشته برای این شبکه تلویزیونی یا طرف های ثالث مرتبط با آن کار می کرده اند، درگیر می کند.
معاون مدیرکل بی بی سی افزود: باید همچنان افراد را به افشاگری ترغیب کنیم، خواه در حال حاضر و خواه در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته باشند، زیرا مساله حائز اهمیت این است که برای شرح موارد مربوط به خود، پیشقدم شوند.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علائمی که نشان می دهد شما باهوش هستید

برای اینکه بتوانید فرد باهوشی باشید نیازی به مدرک های آن چنینی ندارید. در حقیقت نشانه های باهوشی بسیار ظریف هستند و اگر آن ها را نشناسید ممکن است نتوانید باهوش بودن خود یا سایر افراد را تشخیص دهید. اما نگران نباشید. نشانه هایی وجود دارد که توسط دانشمندان تایید شده و نشان می دهد شما فرد فوق العاده باهوشی هستید. در این مقاله قصد داریم ۶ مورد از نشانه های شگفت انگیز و البته غیر عادی با هوش بودن را با هم مرور کنیم. پس همراه ما باشید.

چگونه سالمندان را دلبسته زندگی نگه داریم؟

سالمندی فرایندی طبیعی است که در طول زمان در کلیه موجودات رخ می­‌دهد. سیر این فرآیند همواره با واکنش و تغییرات گسترده در دستگاه‌های مختلف بدن همراه است که درنهایت نیز منجر به مرگ می­‌شود. اما به گفته محققان، تا پیش‌ از این اتفاق، می‌توان کاری کرد که سالمندان همچنان دلبسته زندگی و افراد باقی بمانند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: آب نوشیدن هدفمند ترامپ هنگام سخنرانی

دونالد ترامپ هنگام سخنرانی خود در آسیا، چندبار با بطری آب نوشید.

ویدئو: لامبورگینی هوراکان برای پاپ

پاپ، رهبر کاتولیک‌های جهان یک لامبورگینی هوراکان ۱۸۰ هزار یورویی هدیه گرفت. این اتومبیل در یک حراج‌خانه چند ملیتی به فروش خواهد رسید تا عواید آن صرف امور خیرخواهانه در نقاط مختلف جهان شود.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان