افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی

شناسه خبر: 117144 سرویس: اجتماعی چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۲ : ۲۰ : ۰۰
افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی
تهران - ایرنا - شبکه تلویزیونی بی بی سی اعلان کرد که در حال رسیدگی به مساله افزایش شکایات در مورد آزار جنسی علیه کارمندان این شبکه است.
۵۵آنلاین :

 «آن بولفورد» معاون مدیر کل بی بی سی به نمایندگان پارلمان انگلیس گفت که در پی ترغیب کارکنان این شبکه به مطرح کردن موارد مربوط به آزار جنسی، تعداد شکایات در این زمینه افزایش یافته است.

وی یادآور شد که بی بی سی در حال حاضر 25 پرونده مربوط به آزار جنسی را در دست بررسی دارد. سال گذشته تنها سه مورد پرونده آزار جنسی در این شبکه تلویزیونی مورد رسیدگی قرار گرفت.
بی بی سی اعلام کرد: از زمان افشاگری ها در مورد اتهامات «هاروی واینستین» تهیه کننده سرشناس هالیوود، ما کارمندان را ترغیب کرده ایم تا موارد اعتراضی در مورد آزار جنسی را مطرح کنند.
تعدادی از بازیگران زن هالیوود به تازگی واینستین را متهم کردند که در سال های اخیر و هنگام همکاری در پروژه های سینمایی، آنها را مورد مزاحمت جنسی قرار داده است.
آکادمی اسکار با بالا گرفتن این اتهامات، واینستین را اخراج کرد و دولت فرانسه نیز نشان ارزنده لژیون دو نور را از وی پس گرفت و پس از آن بحث هایی درباره رواج آزار جنسی علیه بازیگران و مدل های زن در صنعت سینمای آمریکا مطرح شد.
در همین حال، بولفورد در یکی از کمیته های مجلس عوام انگلیس گفت که شبکه بی بی سی به 25 پرونده در این زمینه رسیدگی می کند.
همه این موارد مربوط به کارمندان فعلی بی بی سی نیست و بخشی از اتهام های طرح شده، افرادی را که در گذشته برای این شبکه تلویزیونی یا طرف های ثالث مرتبط با آن کار می کرده اند، درگیر می کند.
معاون مدیرکل بی بی سی افزود: باید همچنان افراد را به افشاگری ترغیب کنیم، خواه در حال حاضر و خواه در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته باشند، زیرا مساله حائز اهمیت این است که برای شرح موارد مربوط به خود، پیشقدم شوند.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از هم پاشیدن برجام چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت؟

اگر بخواهم به صورت مختصر توضیح دهم، از هم پاشیدن برجام ضربه بزرگی بر اقتصاد ایران خواهد زد. برجام می‌توانست سرآغاز پیشرفت و شکوفایی اقتصاد ایران باشد.

برای رسیدن به موفقیت چه کنیم؟

افراد موفق سرشار از اعتماد به نفس هستند و به توانایی‌های خود و آنچه انجام می‌دهند کاملا اطمینان دارند. موفقیت‌ باعث اعتماد به نفس آنها نمی‌شود بلکه اعتماد به نفس به‌عنوان پیش‌نیاز اصلی پیروزی، آنها را به سمت موفقیت رهنمون می‌کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان