افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی

شناسه خبر: 117144 سرویس: اجتماعی چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۲ : ۲۰ : ۰۰
افزایش شکایات مربوط به آزار جنسی در بی بی سی
تهران - ایرنا - شبکه تلویزیونی بی بی سی اعلان کرد که در حال رسیدگی به مساله افزایش شکایات در مورد آزار جنسی علیه کارمندان این شبکه است.
۵۵آنلاین :

 «آن بولفورد» معاون مدیر کل بی بی سی به نمایندگان پارلمان انگلیس گفت که در پی ترغیب کارکنان این شبکه به مطرح کردن موارد مربوط به آزار جنسی، تعداد شکایات در این زمینه افزایش یافته است.

وی یادآور شد که بی بی سی در حال حاضر 25 پرونده مربوط به آزار جنسی را در دست بررسی دارد. سال گذشته تنها سه مورد پرونده آزار جنسی در این شبکه تلویزیونی مورد رسیدگی قرار گرفت.
بی بی سی اعلام کرد: از زمان افشاگری ها در مورد اتهامات «هاروی واینستین» تهیه کننده سرشناس هالیوود، ما کارمندان را ترغیب کرده ایم تا موارد اعتراضی در مورد آزار جنسی را مطرح کنند.
تعدادی از بازیگران زن هالیوود به تازگی واینستین را متهم کردند که در سال های اخیر و هنگام همکاری در پروژه های سینمایی، آنها را مورد مزاحمت جنسی قرار داده است.
آکادمی اسکار با بالا گرفتن این اتهامات، واینستین را اخراج کرد و دولت فرانسه نیز نشان ارزنده لژیون دو نور را از وی پس گرفت و پس از آن بحث هایی درباره رواج آزار جنسی علیه بازیگران و مدل های زن در صنعت سینمای آمریکا مطرح شد.
در همین حال، بولفورد در یکی از کمیته های مجلس عوام انگلیس گفت که شبکه بی بی سی به 25 پرونده در این زمینه رسیدگی می کند.
همه این موارد مربوط به کارمندان فعلی بی بی سی نیست و بخشی از اتهام های طرح شده، افرادی را که در گذشته برای این شبکه تلویزیونی یا طرف های ثالث مرتبط با آن کار می کرده اند، درگیر می کند.
معاون مدیرکل بی بی سی افزود: باید همچنان افراد را به افشاگری ترغیب کنیم، خواه در حال حاضر و خواه در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته باشند، زیرا مساله حائز اهمیت این است که برای شرح موارد مربوط به خود، پیشقدم شوند.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شغل دوم مردم دنیا!

، «میهمان‌نوازی» شاید توصیف چندان قابل‌باوری نباشد، اما این روزها در هر شهر و کشور اروپایی که قدم بگذارید، خواهید دید که مردم آنجا به هر کاری که مشغول باشند، شغل دومشان میزبانی از توریست‌هایی است که تقریبا همه‌جا پیدا می‌شوند و تمامی هم ندارند.

اين همه ماجرای مافیای خودرو نیست

داستان «مافياي واردات خودرو» يا آنچه اين روزها و در افواه عمومي با عنوان «واردات غيرقانوني يا قاچاق چندين هزار خودروی خارجي» برجسته شده است، پس از گذشت ماه‌ها از طرح آن و تحت فشار افکار عمومي و شايد با پيگيري نهادهاي نظارتي سرانجام و تا اينجاي کار به گزارش وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به رئيس‌جمهور محترم و دستورات رئيس قوه مجريه در هامش اين گزارش خطاب به برخي وزارتخانه‌ها و معاونان خود انجاميد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر