اعطای باارزش‌ترین نشان افتخار امارات به نخست‌وزیر هند

شناسه خبر: 186875 سرویس: جهان ، گوناگون شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸, ۴۹ : ۱۷ : ۰۰
اعطای باارزش‌ترین نشان افتخار امارات به نخست‌وزیر هند
در جریان سفر نارندا مودی به امارات متحده عربی، مهمترین مدال افتخار مدنی این کشور به وی به پاس نقشش در تقویت روابط دوجانبه داده شد.
۵۵آنلاین :

 در جریان سفر نخست وزیر هند به امارات متحده عربی، مهمترین مدال افتخار مدنی به نارندرا مودی به پاس نقشش در تقویت روابط دوجانبه داده شد. شیخ محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبیشخصا این مدال طلا را بر گردن نارندرا مودی انداخت.

طبق اعلام آسوشیتد پرس، «اهدای نشان زاید» نمایانگر اهمیت جایگاه امارات در هند به شمار می‌رود؛ کشوری که سومین مصرف کننده بزرگ نفت خام در جهان است. هند همچنین یک بازار مصرفی در حال رشد و محلی برای تأمین کارگرانی است که امارات متحده عربی در اقتصادش بدان تکیه می‌کند.

قرار است نارندرا مودی، نخست وزیر هند همچنین به بحرین سفر کند که با این احتساب، وی نخستین نخست وزیر هند خواهد شد که به این جزیره سفر کرده است.

شیخ محمد بن زاید پیشتر و در ماه آوریل در توئیتی اعلام کرده بود نارندرا مودی قرار است این جایزه را دریافت کند. اعلام این مطلب از سوی ولیعهد ابوظبی، اندکی پیش از انتخاب دوباره نارندرا مودی صورت گرفته بود.

هند دهه‌هاست محلی اصلی تجارت برای اماراتی‌ها به شمار می‌رود. طبق آمار دولت هند، نزدیک به ۳.۱ میلیون هندی هم اکنون امارات را خانه خود می‌خوانند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر