اعتراف پیر صنعت خودروی کشور به پایین بودن کیفیت خودروهای تولید داخلی

شناسه خبر: 125673 سرویس: گوناگون سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۰۴ : ۱۴ : ۰۰
اعتراف پیر صنعت خودروی کشور به پایین بودن کیفیت خودروهای تولید داخلی
جناب آقای معظمی در همایش صنعت خودروی کشور اظهار داشت تولید خودروهای داخلی از کیفیت پایینی برخودار است
۵۵آنلاین :

 ایشان در جریان این همایش اظهار داشت که صنعت خودرو کشور در گذشته و امروز کاملا بصورت مونتاژی بوده ولی امروز شاهد هستیم که به سمت طراحی و تولید خودرو پیشرفت کرده ایم اما همچنان مردم از تولیدات داخلی رضایت کافی ندارند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت که مجموعه صنعت خودرو کشور به شدت تحت فشار است چرا که نماینده مجلس در رابطه مستقیم با مردم قرار دارند و نقطه نظرات آنها را بصورت مستقیم دریافت می کنند و ما بعنوان مجموعه صنعت ناچار هستیم که صنعت خودرو کشور را به سمت رضایتمندی بیشتر سوق دهیم.


منبع : پردیس خودرو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

یک «بوچانی» در ایران زندگی می‌کند؟

یوسف علیخانی بعد از اعلام انتشار نسخه فارسی رمان بهروز بوچانی نوشت: از صبح سردرد گرفتم؛ از بس به این فکر کردم که چند نفر کارهای حسین شکربیگی نویسنده ایلامی را خوانده‌اند؟!

روز جهانی زبان مادری

کسانی که در تهران زندگی می‌کنند و از یک منطقه‌ای از ایران آمده‌اند که زبان مادری آنها غیر از فارسی است، با معضلی بزرگ در برخورد با فرزندهایشان مواجه بوده‌اند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر