اظهار نظر گل‌محمدی درباره شایعه پیوستن امید ابراهیمی به شهر خودرو

شناسه خبر: 186891 سرویس: ورزشی شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸, ۲۱ : ۱۹ : ۰۰
اظهار نظر گل‌محمدی درباره شایعه پیوستن امید ابراهیمی به شهر خودرو
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت:هیچ مربی بدش نمی‌آید که صاحب عنوان بهترین مربی لیگ شود و این موضوع یک افتخار است اما مربیان بزرگ دیگری هم هستند که لایق چنین عنوانی باشند.
۵۵آنلاین :

یحیی گل‌محمدی در حاشیه مراسم انتخاب بهترین‌های لیگ هجدهم گفت: ما سال گذشته نه جامی گرفتیم و نه مقامی آوردیم و من فکر می‌کنم مربیان بزرگ دیگری هستند که بتوانند انتخاب شوند.

وی افزود: البته با شرایطی که ما داشتیم و هزینه‌ای که سال گذشته در مقایسه با تیم‌های بزرگ انجام دادیم، قابل قیاس نبود. ما در کل با 12، 13 میلیارد توانستیم سهمیه بگیریم و فکر می‌کنم با هزینه‌ای که کردیم نتایج‌مان خوب بود. 

وی تأکید کرد: سال گذشته تمام شده و مهم این است که امسال برای موفقیت‌های بیشتر تلاش کنیم، هر چند امکانات و زمینه عامل موفقیت است.

سرمربی تیم شهر خودرو در خصوص اینکه از بیرون همه چیز خوب به نظر می‌آید، گفت: از بیرون شاید همه چیز خوب باشد، اما از داخل در بحث امکانات همکاری‌های کمی با ما انجام می‌شود. امسال خودم از مشهدی‌ها انتظار داشتم حداقل یک زمین تمرین به ما بدهند، ما زمین تمرین داریم، ولی در حدی نیست که جوابگو باشد و باید یک زمین تمرین خوب داشته باشیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که قطعاً برایش مهم است که بهترین مربی فصل شود، گفت: این می‌تواند یک افتخار بزرگ باشد، هیچ مربی بدش نمی‌آید که صاحب این عنوان شود، اما مربیان بزرگ دیگری هم هستند که لایق چنین عنوانی باشند. 

گل‌محمدی در خصوص شایعه حضور امید ابراهیمی در شهر خودرو، گفت: این موضوع فقط در حد یک حرف کوچک و برای هفته پیش بود. امید ابراهیمی اولویتش ماندن در لیگ قطر است و من بعد از صحبت هفته گذشته هیچ خبری از ابراهیمی ندارم. 


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مونتیگو را بشناسید

پشت پرده سایت های شرط بندی فارسی

چند پلاسکوی دیگر فرو می‌ریزد؟

پاساژ کاشانی در خیابان امیر کبیر قابلیت تبدیل شدن به پلاسکویی دیگر را دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : ماساژ داغ مصری!

ویدئو : تراشیدن موی سر در اعتراض به سیاست های کشور

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر