اظهارات سیاسی لیلا حاتمی

شناسه خبر: 126566 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶, ۲۵ : ۲۲ : ۰۰
اظهارات سیاسی لیلا حاتمی
جنجال لیلاحاتمی درجشنواره فیلم برلین درباره اعتراضات اخیر: شرم‌‌آور است که درکشور من تظاهرات واعتراض به بهای جان تظاهرکنندگان تمام می‌شوداولین باراست که درمصاحبه‌ای سیاسی حرف می‌زنم!
۵۵آنلاین :

لیلا حاتمی بازیگر سینما و تلویزیون در اظهاراتی عجیب در کنفرانس خبری فیلم سینمایی «خوک» در جشنواره فیلم برلین گفت: برای اولین بار است که من در مصاحبه‌ای سیاسی حرف می زنم. می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و عمیقا ناراحتی و عصبانیت خودم را از برخوردی که اخیرا با معترضان در ایران شد ابراز نمایم.

وی افزود: بله و این شرم ‌آور است که در کشور من، تظاهرات و اعتراض به بهای جان تظاهر کنندگان تمام می‌شود!

 فیلم خوک مانی حقیقی در جشنواره برلین، چهارشنبه ۲ اسفند ماه برگزار شد در این مراسم مانی حقیقی، لیلا حاتمی،حسن معجونی،پریناز ایزدیار،علی مصفا،علی باقری و لیلی رشیدی در مقابل دوربین عکاسان و خبرنگاران قرار گرفتند.
این مراسم ساعت ۱۳:۱۵ به وقت محلی شروع و کنفرانس خبری فیلم هم در ساعت ۱۳:۳۰ برگزار شد. در جشنواره های معتبر سینمایی دنیا، به عوامل فیلم‌های شرکت کننده در جشنواره زمانی را اختصاص می دهند که در برابر دوربین عکاسان قرار گیرند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۰۵:۲۶
سلام
امروز مرور جراید مرا مطلع ساخت که احدی از فعالان نمایش، به دور از مرزهای جغرافیایی ایران عزیزمان و در میان آنان که با پول فروش تسلیحات شیمیایی میدان های نمایش و لهو و لعب و خودفروشی را به پا ساخته اند، مردم ایران را به بهانه واحی دفاع از حقوقشان تحقیر نموده و به پاس عدم اهتمام به یادگیری زبان بین الملل خود را دست مایه تمسخر همگان ساخته است که این مورد دوم چوبی بی صدا از باب مورد اول بوده است. این فعال نمایش که از سیاست حتی مرور تیترهای خبری را دنبال نکرده است همچون برخی هم مسلکان نمایشگر خود اقدام به تکمیل پازل دشمن نموده است که امیدوارم نه از باب خیانت بلکه از روی حماقت بوده باشد فلذا پاسخ او را بر مبنای فرض دوم می دهم که زیبا فرموده اند: السکوت علی الاحمق افضل جوابه

پ ن: چنان می پنداشتم که آرزوی هر ایرانی پس از ورود به آلمان، دستیابی به تریبونی برای فریاد فجایع سلاح های شیمیایی آلمان در جنگ تحمیلی است اما ناباورانه می بینم امروز که تمامی استکبار به دنبال نا امن کردن ایران عزیزمان هستند، یک ایرانی انسانیت را همپای وحوش استکبار زیر پای می گذارد.

حسین رحمانی
متخصص سم شناسی پزشکی و پژوهشگر عوارض تسلیحات شیمیایی
16 22 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

دولت داماد ها

امروز طی حکمی داماد حسن روحانی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی شد

پرندگان کشته می‌شوند تا غریزه شکار ارضا شود؟

گزارشی از چرایی موافقت و مخالفت دادن دو هزار مجوز برای شکار پرندگان تهران

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر