اطلاعیه توزیع گواهینامه سپرده سهام شرکت بیمه سرمد (سهامی عام)

شناسه خبر: 153215 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۱ : ۲۰ : ۰۰
اطلاعیه توزیع گواهینامه سپرده سهام شرکت بیمه سرمد (سهامی عام)
به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) می رساند با توجه به ثبت افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1396/10/17 این شرکت نزد اداره ثبت شرکت ها، گواهی سپرده سهام جدید شرکت که قابل معامله در بازار فرابورس ایران بوده، آماده توزیع می باشد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، کلیه سهامداران محترم می توانند جهت دریافت گواهینامه سپرده سهام جدید از روز شنبه مورخ 1397/09/17 با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر به امور سهام شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) واقع در خیابان نلسون ماندلا، پلاک 113، طبقه دوم، واحد امور سهام مراجعه یا فرم اطلاعات سهامداری را تکمیل کرده و به آدرس فوق پست نمایند.

همچنین سهامداران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 43963-021 تماس حاصل نمایند.

این گزارش می افزاید، با صدور گواهی سپرده سهام جدید، تمامی اوراق و گواهینامه های سپرده سهام قبلی از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سوری‌هایی که از اروپا به سوریه فرار می‌کنند!

اکتبر، بیرون از سفارت سوریه در برلین، مریم با عصبانیت از اینکه شوهرش با دو تا از چهار فرزند خردسالشان به شهر ساحلی لاذقیه در سوریه بازگشته، اشک می‌ریزد. او به یاد دارد که چگونه به همراه پسر و دخترش که فقط ۸ و ۵ سال داشتند، از مرز‌های یونان و ترکیه و سوریه با پای پیاده گذشته‌اند.

دولت داماد ها

امروز طی حکمی داماد حسن روحانی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی شد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر