اطلاعیه توزیع گواهینامه سپرده سهام شرکت بیمه سرمد (سهامی عام)

شناسه خبر: 153215 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۱ : ۲۰ : ۰۰
اطلاعیه توزیع گواهینامه سپرده سهام شرکت بیمه سرمد (سهامی عام)
به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) می رساند با توجه به ثبت افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1396/10/17 این شرکت نزد اداره ثبت شرکت ها، گواهی سپرده سهام جدید شرکت که قابل معامله در بازار فرابورس ایران بوده، آماده توزیع می باشد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، کلیه سهامداران محترم می توانند جهت دریافت گواهینامه سپرده سهام جدید از روز شنبه مورخ 1397/09/17 با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر به امور سهام شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) واقع در خیابان نلسون ماندلا، پلاک 113، طبقه دوم، واحد امور سهام مراجعه یا فرم اطلاعات سهامداری را تکمیل کرده و به آدرس فوق پست نمایند.

همچنین سهامداران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 43963-021 تماس حاصل نمایند.

این گزارش می افزاید، با صدور گواهی سپرده سهام جدید، تمامی اوراق و گواهینامه های سپرده سهام قبلی از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر