اطلاعات وزارت دفاع انگلیس ۳۷ بار در سال ۲۰۱۷ هک شد

شناسه خبر: 147818 سرویس: جهان ، گوناگون دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۹ : ۰۰
اطلاعات وزارت دفاع انگلیس ۳۷ بار در سال ۲۰۱۷ هک شد
اسکای نیوز اعلام کرد به اسنادی دست یافته که نشان می‌دهد وزارت دفاع انگلیس در سال ۲۰۱۷ دست‌کم ۳۷ بار هدف حملات سایبری قرار گرفته است.
۵۵آنلاین :

اسرار محرمانه وزارت دفاع انگلیس در شبکه های رایانه ای در سال گذشته میلادی (2017) دهها بار هدف حملات سایبری قرار گرفته است.

اسنادی که به دست اسکای نیوز رسیده است نشان داد در سال 2017 (سال گذشته میلادی)، وزارت دفاع انگلیس در دست کم 37 مورد نتوانسته است از اطلاعات محرمانه و حساس این وزارتخانه محافظت کند.

وزارت دفاع انگلیس در گفتگو با اسکای نیوز اعلام کرد: افشای هرگونه اطلاعات در ارتباط با این حملات می تواند خطر افزایش آنها به شبکه های رایانه ای و دستگاه های ارتباطی را به دنبال داشته باشد.

این وزارتخانه جزئیات بیشتری در خصوص حملات سایبری مذکور ارائه نکرد و گفت: «نمی توانیم درباره تدارکات و روشهای امنیتی خاص خود اظهارنظر کنیم.»


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

اطلاع رسانی در مورد میزپرستان شستا

معلوم نیست به دلیل ترند شدن توییت یکی از کاربران شبکه‌های مجازی بود یا به‌ هرحال وزیر تازه رسیده تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قبل هم برنامه‌ای برای انتشار اعضای هیأت‌مدیره شرکت‌های وابسته به شستا داشت. هر کدام از اینها که بود، محمد شریعتمداری روی دستوری که چند روز پیش داد، ایستاد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر