نتیجه‌ای یافت نشد.

اطلاعات وزارت دفاع انگلیس ۳۷ بار در سال ۲۰۱۷ هک شد

شناسه خبر: 147818 سرویس: جهان ، گوناگون دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۹ : ۰۰
اطلاعات وزارت دفاع انگلیس ۳۷ بار در سال ۲۰۱۷ هک شد
اسکای نیوز اعلام کرد به اسنادی دست یافته که نشان می‌دهد وزارت دفاع انگلیس در سال ۲۰۱۷ دست‌کم ۳۷ بار هدف حملات سایبری قرار گرفته است.
۵۵آنلاین :

اسرار محرمانه وزارت دفاع انگلیس در شبکه های رایانه ای در سال گذشته میلادی (2017) دهها بار هدف حملات سایبری قرار گرفته است.

اسنادی که به دست اسکای نیوز رسیده است نشان داد در سال 2017 (سال گذشته میلادی)، وزارت دفاع انگلیس در دست کم 37 مورد نتوانسته است از اطلاعات محرمانه و حساس این وزارتخانه محافظت کند.

وزارت دفاع انگلیس در گفتگو با اسکای نیوز اعلام کرد: افشای هرگونه اطلاعات در ارتباط با این حملات می تواند خطر افزایش آنها به شبکه های رایانه ای و دستگاه های ارتباطی را به دنبال داشته باشد.

این وزارتخانه جزئیات بیشتری در خصوص حملات سایبری مذکور ارائه نکرد و گفت: «نمی توانیم درباره تدارکات و روشهای امنیتی خاص خود اظهارنظر کنیم.»


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر