اشتباهات مدیریتی کلان را تکرار نکنیم

شناسه خبر: 127936 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۴ : ۰۰
اشتباهات مدیریتی کلان را تکرار نکنیم
امروز در يزد هندوانه با آب ارزان ميكارند و به كشورهاي عربي صادر ميكنند كه برای تولید هر کیلوی آن به صورت  میانگین سیصد ليتر آب مصرف می شود . در حالیکه  در شرق اصفهان بي آبي ، بيكارى و مواد مخدر جولان ميدهد .
۵۵آنلاین :

تجمع اعتراضی کشاورزان و حق‌آبه‌داران شرق اصفهان کنار پل‌خواجو؛ مقابل سازمان آب منطقه‌ای اصفهان برای چندمین روز 
پشت سر آنها تصویری از زاینده‌رود خشک
در زمان رياست جمهوري يك فرد عزيز يزدي جناب آقاي بيطرف وزير يزدي نیرو  آب زاينده رود را از غرب اصفهان به يزد برد در صورتيكه قرار بود از شرق اصفهان به يزد برود . گزارش شده است كه ميزان آب برده شده هم بيشتر از مقدار قرار اوليه بوده است . امروز در يزد هندوانه با آب ارزان ميكارند و به كشورهاي عربي صادر ميكنند كه برای تولید هر کیلوی آن به صورت  میانگین سیصد ليتر آب مصرف می شود . در حالیکه  در شرق اصفهان بي آبي ، بيكارى و مواد مخدر جولان ميدهد .

نمونه هاي برعكس و مشابه  بين شهر هاي مختلف زياد است در جاهايي هم اصفهاني ها از امكانات بيشتري استفاده كرده اند . بحث طرفداري از شهري نيست اما نكته مهم اينست كه امروز هم همان اشتباهات تكرار مي شود .

توسعه بايد همه جانبه باشد صنايع آب بر بايد در كنار خليج فارس باشد . نه در شهر يكي از اعضاي دولت . بخشی نگری مشکلات کشور را حل نخواهد کرد  


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سهم تحولات داخلي و خارجي در مهاجرت ايرانيان

مهاجرت، اقدامي خطير و گاه قمارگونه است که نياز به همت و تهوري دارد که مهاجر نگران، بي‌پناه و نيازمند به احساس امنيت مادي و معنوي در زمين بيگانه را محکوم به تلاش بيشتر براي کسب موفقيت و آرامش مي‌‌کند.

وقتی اسم علی دایی ، بازار تونس را برای معاون وزیر باز کرد!

مهدی کرباسیان ، معاون وزیر صنعت خاطر جالبی دارد از علی دایی!

اخبار ویدئویی

بیشتر

شان پن برای هدف قرار دادن ترامپ، رمان نوشت

شان پن در رمانی با عنوان «باب هانی تنها کسی که کار کرد» به ماجراهای روز دنیا پرداخته و با نقد دونالد ترامپ و توجه به جنبش «من هم همین طور»، به تجربه درگیر شدنش در ماجرای ال چاپو، سلطان مواد مخدر هم اشاره کرده است.

ویدیو: تبریک متفاوت نوروز توسط سفیر آلمان در ایران

اقدام جالب سفیر آلمان در تهران؛ تبریک نوروز به زبان فارسی با خواندن شعری از حافظ، کنار سفره هفت سین

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان