نتیجه‌ای یافت نشد.

اسرائیل بار دیگر حریم هوایی و دریایی لبنان را نقض کرد

شناسه خبر: 93696 سرویس: سیاست يكشنبه ۱۹ دي ۱۳۹۵, ۴۴ : ۱۲ : ۰۰
اسرائیل بار دیگر حریم هوایی و دریایی لبنان را نقض کرد
ارتش لبنان با انتشار بیانیه‌ای از نقض حریم هوایی این کشور توسط دو فروند پهپاد اسرائیلی خبر داد، همچنین یک قایق جنگی تندوری اسرائیلی نیز وارد آبهای لبنان شد.
۵۵آنلاین :

ارتش لبنان با انتشار بیانیه‌ای از نقض حریم هوایی این کشور توسط دو فروند پهپاد اسرائیلی خبر داد، همچنین یک قایق جنگی تندوری اسرائیلی نیز وارد آبهای لبنان شد.

 ارتش لبنان در این بیانیه اعلام کرد، پهپاد اولی حریم هوایی کشور را با پرواز بر فراز شهر کفرکلا نقض کرد، این پرنده بر فراز مناطق ریاق و بقاع غربی پرواز دائره‌واری داشت و سپس از فراز کفرکلا از حریم هوایی لبنان خارج شد.

طبق این بیانیه پهپاد دیگر رژیم صهیونیستی از فراز شهر علما الشعب وارد حریم هوایی لبنان شده و پس از پرواز بر فراز مناطق جنوبی لبنان، حریم هوایی کشور را از بالای شهر رمیش ترک کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است، یک قایق جنگی تندرو وابسته به رژیم صهیونیستی نیز وارد آب‌های منطقه‌ای لبنان واقع در ساحل راس الناقوره به مسافت 296 متر و مدت پنج دقیقه شد.

دولت لبنان می‌گوید نقض حریم دریایی لبنان با هماهنگی با نیروهای موقت سازمان ملل در لبنان در حال پیگیری است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر