نتیجه‌ای یافت نشد.

استقلال از مربی سابقش شکایت کرد

شناسه خبر: 147619 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۴۴ : ۱۶ : ۰۰
استقلال از مربی سابقش شکایت کرد
باشگاه استقلال از «جیری ساناک» مربی سابق اهل جمهوری چک خود به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد.
۵۵آنلاین :

«ساناک» قبل از آغاز اردوی آماده سازی تیم استقلال پیش از شروع لیگ برتر به بهانه بیماری مادرش ایران را ترک کرد و قرار بود در اردوی ترکیه به جمع کادر فنی این تیم اضافه شود اما از انجام این کار صرف نظر کرد و در هفته های ابتدایی لیگ برتر اعلام می کند که قصد بازگشت به ایران و مربیگری در جمع آبی پوشان پایتخت را ندارد.
«وینفرد شفر» که به ساناک اعتماد و اعتقاد ویژه ای داشت، برای بازگشت این مربی به ایران تلاش های زیادی انجام داد که نتیجه بخش نبود و سرمربی آلمانی استقلال قید همکاری با وی را زد تا به دنبال اضافه کردن گزینه دیگری به فهرست مربیانش باشد.
حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد، مدیران این باشگاه شکواییه ای را تنظیم و با ارسال آن به فیفا از ساناک بابت عدم حضور در تمرینات و مسابقات آبی پوشان پایتخت به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرده اند.
علی خطیر معاون ورزشی استقلال روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: باشگاه استقلال قرارداد ساناک را به صورت یکطرفه فسخ کرد چون او از حضور در ایران امتناع کرده بود.
وی تصریح کرد: به همین دلیل ما نیز شکواییه ای را تنظیم و به فیفا ارسال کرده ایم و قطعا از این مربی به دلیل اینکه 3 ماه از حضور در تمرینات امتناع کرده، خسارت خواهیم گرفت.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر