استقلال از مربی سابقش شکایت کرد

شناسه خبر: 147619 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۴۴ : ۱۶ : ۰۰
استقلال از مربی سابقش شکایت کرد
باشگاه استقلال از «جیری ساناک» مربی سابق اهل جمهوری چک خود به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد.
۵۵آنلاین :

«ساناک» قبل از آغاز اردوی آماده سازی تیم استقلال پیش از شروع لیگ برتر به بهانه بیماری مادرش ایران را ترک کرد و قرار بود در اردوی ترکیه به جمع کادر فنی این تیم اضافه شود اما از انجام این کار صرف نظر کرد و در هفته های ابتدایی لیگ برتر اعلام می کند که قصد بازگشت به ایران و مربیگری در جمع آبی پوشان پایتخت را ندارد.
«وینفرد شفر» که به ساناک اعتماد و اعتقاد ویژه ای داشت، برای بازگشت این مربی به ایران تلاش های زیادی انجام داد که نتیجه بخش نبود و سرمربی آلمانی استقلال قید همکاری با وی را زد تا به دنبال اضافه کردن گزینه دیگری به فهرست مربیانش باشد.
حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد، مدیران این باشگاه شکواییه ای را تنظیم و با ارسال آن به فیفا از ساناک بابت عدم حضور در تمرینات و مسابقات آبی پوشان پایتخت به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرده اند.
علی خطیر معاون ورزشی استقلال روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: باشگاه استقلال قرارداد ساناک را به صورت یکطرفه فسخ کرد چون او از حضور در ایران امتناع کرده بود.
وی تصریح کرد: به همین دلیل ما نیز شکواییه ای را تنظیم و به فیفا ارسال کرده ایم و قطعا از این مربی به دلیل اینکه 3 ماه از حضور در تمرینات امتناع کرده، خسارت خواهیم گرفت.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر