استقلال از مربی سابقش شکایت کرد

شناسه خبر: 147619 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۴۴ : ۱۶ : ۰۰
استقلال از مربی سابقش شکایت کرد
باشگاه استقلال از «جیری ساناک» مربی سابق اهل جمهوری چک خود به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد.
۵۵آنلاین :

«ساناک» قبل از آغاز اردوی آماده سازی تیم استقلال پیش از شروع لیگ برتر به بهانه بیماری مادرش ایران را ترک کرد و قرار بود در اردوی ترکیه به جمع کادر فنی این تیم اضافه شود اما از انجام این کار صرف نظر کرد و در هفته های ابتدایی لیگ برتر اعلام می کند که قصد بازگشت به ایران و مربیگری در جمع آبی پوشان پایتخت را ندارد.
«وینفرد شفر» که به ساناک اعتماد و اعتقاد ویژه ای داشت، برای بازگشت این مربی به ایران تلاش های زیادی انجام داد که نتیجه بخش نبود و سرمربی آلمانی استقلال قید همکاری با وی را زد تا به دنبال اضافه کردن گزینه دیگری به فهرست مربیانش باشد.
حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد، مدیران این باشگاه شکواییه ای را تنظیم و با ارسال آن به فیفا از ساناک بابت عدم حضور در تمرینات و مسابقات آبی پوشان پایتخت به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرده اند.
علی خطیر معاون ورزشی استقلال روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: باشگاه استقلال قرارداد ساناک را به صورت یکطرفه فسخ کرد چون او از حضور در ایران امتناع کرده بود.
وی تصریح کرد: به همین دلیل ما نیز شکواییه ای را تنظیم و به فیفا ارسال کرده ایم و قطعا از این مربی به دلیل اینکه 3 ماه از حضور در تمرینات امتناع کرده، خسارت خواهیم گرفت.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بانک‌های خصوصی با اقتصاد ایران چه کردند

بخش عمده‌ای از بحران مالی ایران و تبعات آن، که میلیون‌ها انسان را به ورطه فقر کشانده، مربوط به بانک‌های خصوصی است؛ بانک‌هایی که بی‌ضابطه به وجود آمده‌اند و با رابطه به فعالیت مخرب خود ادامه می‌دهند.

پای صحبت «پان ايرانيست تبريزي»: 100 سال «توكلي»؛ بي خطر و پرخاطره

در جریان ملی شدن صنعت نفت توسط توده‌ای‌ها تهدید به قتل شدم و به همبن دلیل خانواده‌ام مرا به آمریکا فرستادند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر