استقلال از مربی سابقش شکایت کرد

شناسه خبر: 147619 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۴۴ : ۱۶ : ۰۰
استقلال از مربی سابقش شکایت کرد
باشگاه استقلال از «جیری ساناک» مربی سابق اهل جمهوری چک خود به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد.
۵۵آنلاین :

«ساناک» قبل از آغاز اردوی آماده سازی تیم استقلال پیش از شروع لیگ برتر به بهانه بیماری مادرش ایران را ترک کرد و قرار بود در اردوی ترکیه به جمع کادر فنی این تیم اضافه شود اما از انجام این کار صرف نظر کرد و در هفته های ابتدایی لیگ برتر اعلام می کند که قصد بازگشت به ایران و مربیگری در جمع آبی پوشان پایتخت را ندارد.
«وینفرد شفر» که به ساناک اعتماد و اعتقاد ویژه ای داشت، برای بازگشت این مربی به ایران تلاش های زیادی انجام داد که نتیجه بخش نبود و سرمربی آلمانی استقلال قید همکاری با وی را زد تا به دنبال اضافه کردن گزینه دیگری به فهرست مربیانش باشد.
حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد، مدیران این باشگاه شکواییه ای را تنظیم و با ارسال آن به فیفا از ساناک بابت عدم حضور در تمرینات و مسابقات آبی پوشان پایتخت به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرده اند.
علی خطیر معاون ورزشی استقلال روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: باشگاه استقلال قرارداد ساناک را به صورت یکطرفه فسخ کرد چون او از حضور در ایران امتناع کرده بود.
وی تصریح کرد: به همین دلیل ما نیز شکواییه ای را تنظیم و به فیفا ارسال کرده ایم و قطعا از این مربی به دلیل اینکه 3 ماه از حضور در تمرینات امتناع کرده، خسارت خواهیم گرفت.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زعفران،طلای مغفول مانده

تولیدات زعفران ایران در جهان چه نقشی دارد؟

درد داره!

ماه عسل با همسرتان به یک رستوران شیک یا یک کنسرت رفته اید، وسط غذا یا کنسرت، از شما می پرسد که هزینه اش چقدر شد؟ به هیچ وجه آن زمان پاسخ ندهید. دلیلش را خواهم گفت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: توهین به پرچم ایران توسط ناخدای چینی

تیزر مستند دریابست "روایتی از زندگی صیادان مظلوم جنوب کشور"

ویدیو: یک سارق موبایل در شهر ری توسط مردم دستگیر می شود

یک سارق موبایل در شهر ری توسط مردم دستگیر می شود .

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر