نتیجه‌ای یافت نشد.

استعفای آریازند را پیگیری می‌کنیم

شناسه خبر: 170226 سرویس: سیاست ، گوناگون دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۸ : ۱۹ : ۰۰
استعفای آریازند را پیگیری می‌کنیم
دیروز درحالی‌ که بسیاری از رسانه‌ها در تعطیلی به سر می‌بردند، خبر رسید که سرپرست تازه معرفی‌شده برج میلاد استعفا داده است.
۵۵آنلاین :

البته این‌طور که در خبرهای غیررسمی آمد، گویا امیر آریازند ٢٨ فروردین‌ماه استعفایش را تقدیم کرده است اما آن‌چه که این خبر را حساس‌تر کرد، دلیل این استعفا بود. برخی از منابع غیررسمی از فشار به امیر آریازند برای استعفا خبر دادند و اعلام کردند که او دیگر نتوانسته در برابر فشارها و حاشیه‌سازی‌های برخی از نهادها مقاومت کند. محمدرضا جوادی یگانه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران که با استعفای او موافقت کرده، در جواب تماس روزنامه شهروند اعلام کرد که در این مورد اظهارنظر نمی‌کند و در این مورد تابع سیاست‌های شهرداری تهران است اما زهرا صدراعظم نوری، عضو شورای شهر تهران  گفت: «اعضای شورای شهر هم از طریق رسانه‌ها از این ماجرا با خبر شده‌اند اما در اولین روز حضور در شورای شهر این موضوع را پیگیری خواهند کرد.» صدراعظم نوری ادامه می‌دهد: «این مسائل خیلی هم عجیب نیست، چون از همان ابتدا که اصلاح‌طلبان مدیریت شهری تهران را به عهده گرفتند، مورد انواع و اقسام فشارها واقع شدند تا نتوانند کارشان را ادامه بدهند یا به درستی روی کار تمرکز کنند. به‌ هرحال این فشارها کم‌وبیش روی همه بوده است اما میزان این فشارها متفاوت بوده. در این مورد هم ما بررسی می‌کنیم که دقیقا دلیل استعفا چه بوده است.»


منبع : شهروند
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

انرژى ، صنعت و معدن در ايران.

يارانه تخصيص يافته براى انرژى هم بايد به صورت عادلانه تقسيم شود تا حقى از فردى ضايع نشود كه البته مجلس مصوبه هايى داشته است اما خب به ميزان قابل توجه به آن بها داده نشد و صرفا در همان حد باقى ماند و اجرايى نشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر