نتیجه‌ای یافت نشد.

استخدام سرمربی باتجربه؛ بزرگترین پیام شکست مقابل فولاد برای تراکتوری ها

شناسه خبر: 154002 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷, ۴۳ : ۲۱ : ۰۰
استخدام سرمربی باتجربه؛ بزرگترین پیام شکست مقابل فولاد برای تراکتوری ها
تراکتورسازی در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر به میهمان خود فولاد باخت. در پی این باخت نکات بسیاری نهفته بود. نکاتی که همراه با خود بحث داغ جذب سرمربی را بار دیگر در فوتبال آذربایجان بر سر زبان ها انداخت. فوتبال آذربایجان و هواداران تراکتورسازی بعد از بازی با فولاد به عینه دیدند که تیم شان نیاز به یک سرمربی باتجربه دارد، سرمربی که در شرایط حساس تصمیماتی مناسب اتخاذ کند و بازیکن سالاری را در تیمش ریشه کن کند.
۵۵آنلاین :

تراکتورسازی در طول یک دهه اخیر، به یکی از بزرگترین تیم های فوتبال ایران تبدیل شده است. این یک جمله کلیشه ای اما کاملا درست است که می گویند تیم بزرگ مربی بزرگ می خواهد. در مقطع فعلی تراکتورسازی از این مهم دور شده و دلیل آن نتایجی بود که تقوی با تراکتور گرفت. نتایجی که باعث شدند، بسیاری از مشکلات تیم در پس بردهای مقطعی پنهان شده و پروژه جذب سرمربی برای مدت چند ماه متوقف شود.

در فرصت 50 روزه ای که باشگاه تراکتورسازی دارد، مدیران این باشگاه این شانس را دارند که با استخدام یک سرمربی باتجربه که شناختی کافی با فوتبال ایران دارد، تیم شان را با شرایطی بهتر از آن چه که اکنون شاهدش هستیم روانه مسابقات کنند. جذب بازیکنان سرشناس یکی دیگر از پروژه های مهم تراکتوری ها در زمستان پیش روست اما بی شک انتخاب سرمربی را بایستی اولویت اول این تیم در مقطع فعلی بدانیم. سرمربی که بی شک باید داخلی باشد چرا که یک سرمربی خارجی برای موفقیت حداقل به چند ماه زمان نیاز دارد و در نیم فصل دوم چنین زمانی وجود نخواهد داشت. تاریخ این موضوع را بهتر می تواند اثبات کند، تاریخی که چندان هم دور نیست و به فصل گذشته و نیم فصل ناموفق ساغلام با تراکتور مربوط می شود.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ميراث فرهنگى در گذر زمان فراموش شدند.

میراث فرهنگی منحصربه‌فرد، غیرقابل جایگزینی و در میان نسل‌ها از ارزش و احترام برخوردار است.

دوم فروردین روز جهانی آب؛ آب را برای همه و هیچکس نادیده نگیریم

تلخ است؛ دنیا امروز را به عنوان روز جهانی آب گرامی می‌دارد، ایران درگیر سیل است و البته یک سوم کشور همچنان گرفتار خشکسالی. دوره،‌ دوره تناقض‌های زیست محیطی‌است!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر