نتیجه‌ای یافت نشد.

استخدام سرمربی باتجربه؛ بزرگترین پیام شکست مقابل فولاد برای تراکتوری ها

شناسه خبر: 154002 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷, ۴۳ : ۲۱ : ۰۰
استخدام سرمربی باتجربه؛ بزرگترین پیام شکست مقابل فولاد برای تراکتوری ها
تراکتورسازی در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر به میهمان خود فولاد باخت. در پی این باخت نکات بسیاری نهفته بود. نکاتی که همراه با خود بحث داغ جذب سرمربی را بار دیگر در فوتبال آذربایجان بر سر زبان ها انداخت. فوتبال آذربایجان و هواداران تراکتورسازی بعد از بازی با فولاد به عینه دیدند که تیم شان نیاز به یک سرمربی باتجربه دارد، سرمربی که در شرایط حساس تصمیماتی مناسب اتخاذ کند و بازیکن سالاری را در تیمش ریشه کن کند.
۵۵آنلاین :

تراکتورسازی در طول یک دهه اخیر، به یکی از بزرگترین تیم های فوتبال ایران تبدیل شده است. این یک جمله کلیشه ای اما کاملا درست است که می گویند تیم بزرگ مربی بزرگ می خواهد. در مقطع فعلی تراکتورسازی از این مهم دور شده و دلیل آن نتایجی بود که تقوی با تراکتور گرفت. نتایجی که باعث شدند، بسیاری از مشکلات تیم در پس بردهای مقطعی پنهان شده و پروژه جذب سرمربی برای مدت چند ماه متوقف شود.

در فرصت 50 روزه ای که باشگاه تراکتورسازی دارد، مدیران این باشگاه این شانس را دارند که با استخدام یک سرمربی باتجربه که شناختی کافی با فوتبال ایران دارد، تیم شان را با شرایطی بهتر از آن چه که اکنون شاهدش هستیم روانه مسابقات کنند. جذب بازیکنان سرشناس یکی دیگر از پروژه های مهم تراکتوری ها در زمستان پیش روست اما بی شک انتخاب سرمربی را بایستی اولویت اول این تیم در مقطع فعلی بدانیم. سرمربی که بی شک باید داخلی باشد چرا که یک سرمربی خارجی برای موفقیت حداقل به چند ماه زمان نیاز دارد و در نیم فصل دوم چنین زمانی وجود نخواهد داشت. تاریخ این موضوع را بهتر می تواند اثبات کند، تاریخی که چندان هم دور نیست و به فصل گذشته و نیم فصل ناموفق ساغلام با تراکتور مربوط می شود.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر