نتیجه‌ای یافت نشد.

استاندار هرمزگان: مسئولین استان در کنار بخش خصوصی‌اند

شناسه خبر: 180425 سرویس: توسعه ، کسب و کار ، اقتصادی ، گوناگون جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸, ۲۹ : ۰۰ : ۰۰
استاندار هرمزگان: مسئولین استان در کنار بخش خصوصی‌اند
استاندار هرمزگان با اشاره به تلاش های بخش خصوصی در جهت رشد و پویایی اقتصاد، گفت: خود را موظف به رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی می دانیم.
۵۵آنلاین :

فریدون همتی شامگاه پنجشنبه در نشست با فعالان اقتصادی هرمزگان که با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، افزود: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا فعالان اقتصادی بدون دغدغه و مشکل به فعالیت های خود بپردازند.

وی تاکید کرد: ما تلاش می‌کنیم تا بخش خصوصی حمایت واقعی مسئولان دستگاه‌های اجرایی را در کنار خود داشته باشد و بتواند کار مهم خود را به شکل مناسبی انجام دهد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: همه سعی خود را انجام می دهیم تا پشتیبانی کامل را در راستای تسهیل امور برای فعالیت‌های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی داشته باشیم و بتوانیم گام‌های موثری در این راستا برداریم.

همتی گفت: فعالان اقتصادی با کار و تلاش شبانه روزی در حال خدمت به کشور هستند و در شرایط امروز در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند و موظف به حمایت از آنها هستیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر پنجشنبه به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های تابعه این وزارتخانه به بندرعباس سفر کرد.

نشست با فعالان اقتصادی هرمزگان، بازدید از بنادر و گمرکات و شرکت در نشست خبری از جمله برنامه‌های دو روزه سفر وزیر اقتصاد به هرمزگان است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر