از سیر تا پیاز کمپین‌های انتخاباتی در یک کتاب

شناسه خبر: 191159 سرویس: کتاب و شهر کتاب ، گوناگون دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸, ۳۴ : ۲۰ : ۰۰
از سیر تا پیاز کمپین‌های انتخاباتی در یک کتاب
کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی» در ۷ فصل منتشر شد. این کتاب به تاریخ، ارکان، جمع‌آوری اطلاعات، طراحی استراتژی انتخاباتی و ... می‌پردازد.
۵۵آنلاین :

کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی» اثر آرش محبی، توسط انتشارات ادیبان روز منتشر شد. این کتاب در هفت فصل منتشر شده و به مهمترین نکات و جزییات برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی پرداخته است. 

فصل اول این کتاب درباره تاریخ، آیین و ارکان نگارش کمپین انتخاباتی است و در فصل دوم به اتاق فکر کمپین و ستاد انتخاباتی اشاره شده است.

فصل سوم کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی»  به موضوع جمع‌آوری اطلاعات برای برنامه ریزی ارتباطی تحت عنوان«تحلیل موقعیت» اشاره دارد.

فصل چهارم و پنجم کتاب بر پایه نحوه استفاده هدفمند از اطلاعات جمع آوری شده در بخش تحلیل موقعیت به موضوع طراحی استراتژی رقابتی و همچنین طراحی پیام به عنوان عناصر تاثیرگذار در ارتباطات سیاسی و انتخاباتی پرداخته‌اند و فصل ششم کتاب در ادامه همین مسیر، به برنامه‌ریزی رسانه‌ای و ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی اشاره دارد.

فصل هفتم کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی» درباره نکات گزیده، مهم و کابردی مدیریت مالی در برنامه‌ریزی ارتباطی کمپین‌های انتخاباتی است.

پیش‌تر از آرش محبی، کتابی با عنوان «برندسازی رسانه، چیستی، چرایی و چگونگی» منتشر شده بود. محبی دانش آموخته رشته ارتباطات است و سابقه سال‌ها حضور و فعالیت در روزنامه‌ها خبرگزاری‌های کشور را در کارنامه خودش دارد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

روايت يک دانشجوي موفق پاکستاني از زندگي در ايران

اول قرار بود با هم اسکايپي صحبت کنيم. اما بعد از مدتي به خاطر سفر او و همسر ايراني‌اش به ترکيه، سر راهشان به تهران آمدند. در ساعاتي که در تهران بودند قرار ملاقات تنظيم شد. در کافه‌اي نزديک ميدان انقلاب يکديگر را ديديم.

مهر تأييد کلانتري بر طرح انتقال آب خزر به سمنان

رئيس سازمان محيط ‌‍‌زيست با ارسال نامه‌اي خطاب به وزير نيرو موافقت خود را با اجراي طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزي اعلام کرد. اين در حالي است که به گفته کارشناسان و متخصصان ارزيابي زيست‌محيطي، اين طرح از همه لحاظ اعم از محيط‌زيستي، اقتصادي، کشاورزي و... مردود است و دليلي براي اجراي آن وجود ندارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : آمار ضد و نقیض از تلفات طوفان ژاپن

ویدئو : شاه کبرای ۴ متری اسیر دست امدادگران تایلندی شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر