ارنست مونیز: در صورتی که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد

شناسه خبر: 122391 سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۳۴ : ۲۲ : ۰۰
ارنست مونیز: در صورتی که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد
وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته‌ای ایران تأکید کرد، در صورتی که آمریکا از این توافق خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد.
۵۵آنلاین :

 ارنست مونیز، وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته ای ایران تأکید کرد، در صورتی که آمریکا از این توافق خارج شود در واقع به ایران هدیه می دهد.

 مونیز این اظهارات را در مصاحبه با ناو دیس Now This درباره توافق هسته ای ایران مطرح کرد.

وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا گفت: در صورتی که از توافق ایران خارج شویم، به نظرم کاری که می کنیم این است که به ایران هدیه می دهیم. توافق هسته ای ایران دستاوردی بزرگ نه فقط برای آمریکا بلکه برای همه کشورهایی بود که در [این توافق] مشارکت داشتند. آمریکا به همراه فرانسه، آلمان، انگلیس، اتحادیه اروپا، روسیه و چین مذاکره کرد تا نسبت به این مسئله اطمینان بخشی کند که ایران به صورت تصدیق آمیزی سلاح هسته ای نخواهد داشت.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر