ارنست مونیز: در صورتی که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد

شناسه خبر: 122391 سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۳۴ : ۲۲ : ۰۰
ارنست مونیز: در صورتی که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد
وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته‌ای ایران تأکید کرد، در صورتی که آمریکا از این توافق خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد.
۵۵آنلاین :

 ارنست مونیز، وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته ای ایران تأکید کرد، در صورتی که آمریکا از این توافق خارج شود در واقع به ایران هدیه می دهد.

 مونیز این اظهارات را در مصاحبه با ناو دیس Now This درباره توافق هسته ای ایران مطرح کرد.

وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا گفت: در صورتی که از توافق ایران خارج شویم، به نظرم کاری که می کنیم این است که به ایران هدیه می دهیم. توافق هسته ای ایران دستاوردی بزرگ نه فقط برای آمریکا بلکه برای همه کشورهایی بود که در [این توافق] مشارکت داشتند. آمریکا به همراه فرانسه، آلمان، انگلیس، اتحادیه اروپا، روسیه و چین مذاکره کرد تا نسبت به این مسئله اطمینان بخشی کند که ایران به صورت تصدیق آمیزی سلاح هسته ای نخواهد داشت.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از يوز تا سروش

يادتان هست چقدر براى موتور جستجوى ملى هزينه شد و الان هيچكس حتى يادش نيست

من، سعدی آخرالزمانم

ابن بطوطه طنجه ای(مراکش) که هم عصر سعدی بوده است وقتی در چین، مهمان امیری می شود، از دهان خنیاگران چینی بزم او این شعر سعدی را می شنود: تا دل به مهرت دادم در بحر فکر افتادم چون در نماز استادم گویی به محراب اندری!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان