ارنست مونیز: در صورتی که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد

شناسه خبر: 122391 سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۳۴ : ۲۲ : ۰۰
ارنست مونیز: در صورتی که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد
وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته‌ای ایران تأکید کرد، در صورتی که آمریکا از این توافق خارج شود در واقع به ایران هدیه می‌دهد.
۵۵آنلاین :

 ارنست مونیز، وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته ای ایران تأکید کرد، در صورتی که آمریکا از این توافق خارج شود در واقع به ایران هدیه می دهد.

 مونیز این اظهارات را در مصاحبه با ناو دیس Now This درباره توافق هسته ای ایران مطرح کرد.

وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا گفت: در صورتی که از توافق ایران خارج شویم، به نظرم کاری که می کنیم این است که به ایران هدیه می دهیم. توافق هسته ای ایران دستاوردی بزرگ نه فقط برای آمریکا بلکه برای همه کشورهایی بود که در [این توافق] مشارکت داشتند. آمریکا به همراه فرانسه، آلمان، انگلیس، اتحادیه اروپا، روسیه و چین مذاکره کرد تا نسبت به این مسئله اطمینان بخشی کند که ایران به صورت تصدیق آمیزی سلاح هسته ای نخواهد داشت.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

امید نا امید

پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد

چرا فعالان اقتصادی از فضای کسب و کار ناراضی هستند؟

داشتن درک درستی از فضای کسب و کار می¬تواند زمینه راه اندازی و دستیابی به موفقیت را در هر کسب و کاری هموار کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: رونمای از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو

کمپانی بزرگ جنرال موتورز در حالی از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو رونمایی کرد که تنها چند روز دیگر نمایشگاه بزرگ اتومبیل امریکا افتتاح می شود. جنرال موتورز در تلاش است تا در بازار عرضه پیکاپ های با کیفیت ؛ با افزایش امکانات و کاهش وزن خودرو گامی موثر در تامین رضایت مشتریانش بردارد.

ویدئو:نقاشی کردن دریچه های فاضلاب در ژاپن

شرکت کارفرمای فاضلاب ژاپن در اقدامی جالب و به منظور تغییر تصویر ذهنی مردم از دریچه های زمینی فاضلاب اقدام به نقاشی طرح های مختلفی روی این دریچه ها نموده است و البته از طرح محبوب Hello Kitty هم غافل نمانده است!

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان