اردوغان: پیروزی جدیدی در راه است

شناسه خبر: 184884 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۴۷ : ۱۶ : ۰۰
اردوغان: پیروزی جدیدی در راه است
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد: ماه اوت در تاریخ امت ترکیه ماه پیروزی‌ها است و امیدواریم در ماه جاری میلادی پیروزی دیگری به زنجیره پیروزی‌های خود بیفزاییم.
۵۵آنلاین :

 

ايسنا : 

به گزارش خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با انتشار پیامی ضمن تبریک عید قربان به تمامی شهروندان این کشور، خاطرنشان کرد: ان شاء الله ما در ماه اوت جاری، پیروزی دیگری به پیروزی‌های تاریخمان اضافه خواهیم کرد.

اردوغان به عنوان شاهد و گواهی بر این اظهارات خود به پیروزی‌های رقم خورده در ماه اوت در تاریخ ترکیه از جمله "نبرد ملازگرد" در سال ۱۰۷۱، "مرج دابق" در سال ۱۵۱۶، "پیروزی ۳۰ اوت" طی جنگ استقلال در سال ۱۹۲۲ و عملیات نظامی صلح برای کمک به ترک‌های قبرس‌ در سال ۱۹۷۴ اشاره کرد.

وی به آغاز عملیات "سپر فرات" در ماه اوت ۲۰۱۶ که "اولین ضربه به کریدور تروریستی در مرزهای ترکیه با سوریه بود"، اشاره کرد.

رئیس جمهوری ترکیه در پایان پیامش تاکید کرد: کسانی که برنامه‌ریزی می‌کنند تا از طریق راهکارهای فریبکارانه و همچنین انجام حملات تروریستی و ایجاد دام‌های اقتصادی مانع مسیر ترکیه شوند، ما به شکست آنها ادامه خواهیم داد.

اردوغان پیشتر اعلام کرده بود در صورتی که منطقه امن طبق برنامه‌ریزی‌ها ایجاد نشود، آنکارا قصد دارد عملیات نظامی در شرق فرات واقع در شمال سوریه انجام دهد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

جنگ واقعی چین و آمریکا

کیسینجر: جنگ تجاری آمریکا - چین می‌تواند به جنگی واقعی تبدیل شود

دسترسی به اینترنت در حال برقراری است

شورای امنیت کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق صادر کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : پشت پرده هتاکی یک آخوندنما به ملت ایران

ویدئو : اعترافات زنی که لیدر ایجاد خشونت های بنزینی بود

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر