ارتش سوریه تلفات سنگینی به تروریست‌ها وارد کرد

شناسه خبر: 185892 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۳۸ : ۰۰ : ۰۰
ارتش سوریه تلفات سنگینی به تروریست‌ها وارد کرد
ارتش سوریه تلفات سنگینی به عناصر تروریستی و تجهیزات آنها در استان ادلب وارد کرد.
۵۵آنلاین :

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه در ادامه حمله به مواضع گروه‌های تروریستی در حومه جنوبی ادلب و وارد کردن تلفات سنگین به  نیروها و تجهیزات آنها، کنترل خود را بر اطراف شهر «خان شیخون» گسترش داد.

واحدهای ارتش سوریه طی دو روز گذشته در جریان درگیری شدید با تروریست های جبهه النصره در شمال غرب شهر خان شیخون در حومه جنوبی ادلب ، روستاهای عابدین، خربه عابدین و ام زیتون را در غرب این شهر به کنترل خود درآوردند.

در پی این درگیری، شماری از تروریست ها به هلاکت رسیدند و شماری نیز زخمی شدند و بقیه نیز پا به فرار گذاشتد.

ارتش سوریه به تازگی  عملیات نظامی را در حومه جنوبی ادلب برای آزاد سازی این مناطق به ویژه شهر خان شیخون از کنترل تروریست‌ها آغاز کرده است.

کارشناسان مسایل سیاسی – نظامی منطقه، آزادسازی شهر استراتژیک خان شیخون را کلید آزادسازی استان ادلب از دست تروریست ها می دانند و معتقدند که آزاد سازی سریع این شهر می تواند شکست تروریست ها در آخرین ایستگاه خود را تسریع کند و تومار تروریست ها را در کشور سوریه برچیند.

تروریست‌های مورد حمایت صهیونیست ها و آمریکا بارها از استان های ادلب و حماه، دیگر مناطق سوریه و غیرنظامیان این کشور را هدف قرار داده اند.

سوریه در هشت سال گذشته شاهد جنگ داخلی و حضور گروه های تروریستی حمایت شده از سوی کشورهای غربی- عربی است که تاکنون صدها هزار کشته و میلیون ها نفر آواره در داخل و خارج این کشور به جا گذاشته است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

مونتیگو را بشناسید

پشت پرده سایت های شرط بندی فارسی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر