ادعای نخست وزیر مجارستان: مهاجران مسلمان به اروپا «مهاجمان مسلمان» هستند

شناسه خبر: 122293 سرویس: سیاست دوشنبه ۱۸ دي ۱۳۹۶, ۲۴ : ۲۰ : ۰۰
ادعای نخست وزیر مجارستان:  مهاجران مسلمان به اروپا «مهاجمان مسلمان» هستند
نخست وزیر مجارستان با انتقاد از حضور انبوه و غیرقانونی پناهجویان خاورمیانه و شمال آفریقا به این کشور، آن‌‌ها را «مسلمانان مهاجم» نام نهاد.
۵۵آنلاین :

 نخست وزیر مجارستان در واکنش به سیل ورود پناهجویان مسلمان به اروپا و خطر ایجاد جوامع موازی در دل کشورهای اروپایی، آن‌ها را «مهاجمان مسلمان» خواند. .

«ویکتور اربان» نخست وزیر مجارستان در گفت‌و‌گو با روزنامه آلمانی «بیلد» در این باره گفت: «ما این افراد را نه مهاجران مسلمان بلکه مهاجمان مسلمان در نظر می‌گیریم.»

وی با انتقاد به حضور مسلمانان مهاجر در اروپا گفت که آن‌ها با حضور در مجارستان باید دست‌کم از چهار کشور عبور کنند و این بدان معنی است که به فکر جان خود هم نیستند. 

نخست وزیر مجارستان در ادامه خواهان درخواست مجوز ورود به کشورهای اروپایی از قبل برای  روند حضور غیر قانونی مهاجران مسلمان شد.

وی با اشاره به سیل مهاجران خاورمیانه و شمال آفریقا و انتقاد از آلمان هنگام مواجه شدن با ناآرامی به دلیل حضور مهاجران در این کشور گفت: «این موج مهاجران نیست بلکه یک تهاجم است.»

پیشتر اداره مهاجرت سازمان ملل متحد بیش از 100 مورد «کاربرد بیش از حد زور» برابر مهاجرانی که در تلاش وارد شدن به مجارستان هستند را ثبت کرده است.

مجارستان اقدام‌های شدیدی برای جلوگیری از داخل شدن مهاجران اتخاذ کرده به طوری‌که «پیتر سیارتو»، وزیر خارجه این کشور گفته بود که دولت این کشور برای جلوگیری از داخل شدن مهاجران، در امتداد بخشی از مرز با صربستان و رومانی سیم خاردار نصب می‌کند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

امید نا امید

پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد

چرا فعالان اقتصادی از فضای کسب و کار ناراضی هستند؟

داشتن درک درستی از فضای کسب و کار می¬تواند زمینه راه اندازی و دستیابی به موفقیت را در هر کسب و کاری هموار کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: رونمای از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو

کمپانی بزرگ جنرال موتورز در حالی از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو رونمایی کرد که تنها چند روز دیگر نمایشگاه بزرگ اتومبیل امریکا افتتاح می شود. جنرال موتورز در تلاش است تا در بازار عرضه پیکاپ های با کیفیت ؛ با افزایش امکانات و کاهش وزن خودرو گامی موثر در تامین رضایت مشتریانش بردارد.

ویدئو:نقاشی کردن دریچه های فاضلاب در ژاپن

شرکت کارفرمای فاضلاب ژاپن در اقدامی جالب و به منظور تغییر تصویر ذهنی مردم از دریچه های زمینی فاضلاب اقدام به نقاشی طرح های مختلفی روی این دریچه ها نموده است و البته از طرح محبوب Hello Kitty هم غافل نمانده است!

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان