ادامه تور داخلی ملک سلمان و پسرش در سایه بحران خاشقجی

شناسه خبر: 150063 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۳۸ : ۱۶ : ۰۰
ادامه تور داخلی ملک سلمان و پسرش در سایه بحران خاشقجی
در سایه بحران جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی ملک سلمان و پسرش دست به توری داخلی برای اولین بار زده‌اند. به نظر می‌رسد این گام در راستای نشان دادن چهره‌ای مثبت از خود در سایه انتقادهای روز افزون از نظام سعودی به دلیل قتل خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول باشد.
۵۵آنلاین :

 رسانه‌های سعودی به طور گسترده به بازتاب خبر اولین تور داخلی ملک سلمان، پادشاه عربستان به مناطق مختلف این کشور پرداخته‌اند و سعی در بزرگ کردن این تور داخلی دارند.

در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایت‌ قتل جمال خاشقجی روزنامه‌نگار سعودی ملک سلمان دستور آزادی زندانیان منطقه حائل را که پرونده‌هایشان حقوقی بوده نه کیفری صادر کرد.

این حکم عفو ملک سلمان در جریان سفرش به منطقه حائل صادر شده است. ملک سلمان همچنین تمام بخش‌های آموزشی در دو منطقه القصیم و حائل را به مناسبت سفرش به این دو منطقه تعطیل کرد.

ملک سلمان در عین حال روز سه‌شنبه در توری داخلی برای اولین بار از زمان به سلطنت رسیدنش در سال ۲۰۱۵ وارد القصیم شد.

در این سفر محمد بن سلمان ولیعهد عربستان نیز همراه ملک سلمان است و در این راستا چندین پروژه از جمله احداث اولین رآکتور هسته‌ای این کشور را افتتاح کرد.

وزیر مسکن عربستان در این باره مدعی شد، ملک سلمان در منطقه القصیم چندین پروژه توسعه‌ای را افتتاح کرد که منعکس کننده توجه مسؤولان به خدمت رسانی به عربستانی‌هاست!

وی مدعی شد تامین مسکن برای شهروندان و زندگی شرافت‌مندانه از اولویت‌های پادشاه عربستان است!

محمد بن سلمان نیز در این سفر با خانواده‌های سعودی در منازل‌شان در منطقه القصیم ملاقات کرد.

شبکه الاخباریه عربستان تصاویری از محمد بن سلمان در کنار ساکنان این منطقه منتشر کرد.

این امر زمانی صورت می‌گیرد که عربستان به خاطر قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد عربستانی در کنسولگری کشورش در استانبول با بحران سیاسی رو به رو شده است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مادران سخت‌گیر و غیر قابل تحمل، دختران موفقی تحویل جامعه می‌دهند

دانشمندی موسوم به «اریکا جی راکسون رامیرز»، که استاد دانشگاه اسکس نیز هست در نتیجه تحقیقات خود ثابت کرده مادران پرتوقع و سخت‌گیر، دختران کاملا موفقی تحویل جامعه می‌دهند.

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر