اختفای پناهجویان در کامیون شکلات!

شناسه خبر: 93129 سرویس: جهان شنبه ۱۱ دي ۱۳۹۵, ۲۹ : ۱۸ : ۰۰
اختفای پناهجویان در کامیون شکلات!
پلیس رومانی اعلام کرد 48 مهاجر را که در یک کامیون شکلات مخفی شده بودند، دستگیر کرده است.
۵۵آنلاین :

نگهبانان مرزی رومانی 48 پناهجوی عراقی را در یک کامیون حمل شکلات دستگیر کردند.

پلیس مرزبان بخش دانوب رومانی اعلام کرد 22 مرد، 9 زن، 17 نوجوان و یک نوزاد در یک کامیون پنهان شده بودند. ماموران پلیس با ردیابی میزان گاز دی‌اکسید کربن توانستند این کامیون را شناسایی کنند.

روز شنبه، پلیس رومانی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد راننده این کامیون اهل بلغارستان بوده است. در اسناد ارائه شده به پلیس، این کامیون قصد جابجایی محموله‌‎های شکلات را داشته است.

مقصد این مهاجران دستگیر شده، مجارستان بوده است. با این‌حال، راننده از حضور این افراد در کامیون اظهار بی‌اطلاعی کرده است.

پلیس بلغارستان در حال بازجویی مهاجران و راننده است.


منبع : فاکس نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر