اتحادیه نمایشگاه داران خودرو شفاف سازی کند

شناسه خبر: 122344 سرویس: گوناگون سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۱۹ : ۱۴ : ۰۰
اتحادیه نمایشگاه داران خودرو شفاف سازی کند
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران به جای اظهارنظر در خصوص شرکت های واردکننده خودرو به این سوال پاسخ دهد، که آیا اتحادیه نمایشگاه داران، حق گرفتن کمک های مردمی از برخی نمایشگاه داران را دارد؟
۵۵آنلاین :

علی رغم اینکه بسیاری از نمایشگاه داران خودرو از عملکرد اتحادیه متبوعه شان انتقاد دارند، ولی همچنان شاهد عملکرد قابل تامل این اتحادیه هستیم. از آنجا که غالب اعضای هئیت مدیره اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، خود دارای نمایشگاه اتومبیل هستند، این سوال جدی مطرح است که در چنین شرایطی چگونه می توان انتظار داشت، اعضای هیئت مدیره منصفانه عمل کنند و منافع تمامی اعضا را در نظر بگیرند.

متاسفانه وجود نمایشگاه داران غیرمجاز و فاقد گواهی نامه، فروش خودروهای تقلبی و تصادفی به نام خودرو صفر؛ زدوبند در بازار برای افزایش قیمت از جمله مشکلات موجود در این صنف است که گویا هیچ کس در اتحادیه نمایشگاه داران حاضر به پاسخگویی نیست. علی رغم پیگیری ها پردیس خودرو در اعلام اسامی نمایشگاه داران غیرمجاز از سوی مسئولین اتحادیه، ولی تاکنون این اتفاق نیفتاده است. 

این در حالی است که رئیس اتحادیه نمایشگاه داران، به جای توجه و بررسی مشکلات موجود در صنف خود، پا را فراتر نهاده و به نمایندگی از سازمان حمایت به دنبال برخورد با شرکت های غیرمجاز واردکننده خودرو است. اینکه ایشان طبق چه اسناد و اطلاعاتی در این خصوص بارها در رسانه ها اظهارنظر می کند، خود جای بسی تامل است. حتی به فرض اثبات غیرمجاز بودن برخی از شرکت های واردکننده، اتحادیه نمایشگاه داران طبق چه مجوزی مبادرت به این کار می نماید، از دیگر ابهامات مسئله است.

حضور پررنگ و جهت دار رئیس اتحادیه نمایشگاه داران در عرصه رسانه علیه برخی از شرکت های واردکننده خودرو، معنادار باشد. آیا بهتر نیست سعید موئتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو به جای برخورد با شرکت های واردکننده خودرو به نمایشگاه داران غیرمجاز رسیدگی نماید؟ به نظر می رسد ایشان به جای اظهارنظر در این خصوص که هیچگاه در حیطه مسئولیت وی نیست، به این سوال پاسخ دهد، که آیا اتحادیه نمایشگاه داران، حق گرفتن کمک های مردمی از برخی نمایشگاه داران را دارد؟ و به طور گرفتن کمک های مردمی از اعضای اتحادیه به چه هدفی صورت می گیرد؟


منبع : پردیس خودرو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بازگشت اعتماد در گرو اعاده اعتبار

سیاست‌گذاران اقتصادی می‌دانند که اعتماد شهروندان و فعالان اقتصادی، یک عامل اثرگذار در فرآیند سیاست‌گذاری و یکی از عوامل موثر بر پیشبرد سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصادی است. اعتماد جامعه وابسته به اعتبار سیاست‌گذار است و این اعتبار زمانی شکل می‌گیرد که سیاست‌های اقتصادی، شفاف و پیش‌بینی‌پذیر باشد

از هم پاشیدن برجام چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت؟

اگر بخواهم به صورت مختصر توضیح دهم، از هم پاشیدن برجام ضربه بزرگی بر اقتصاد ایران خواهد زد. برجام می‌توانست سرآغاز پیشرفت و شکوفایی اقتصاد ایران باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان