آقای روحانی! اگر قصد «ترمیم کابینه» را ندارید به استیضاح‌کنندگان می‌پیوندیم

شناسه خبر: 140690 سرویس: گوناگون دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲ : ۱۹ : ۰۰
آقای روحانی! اگر قصد «ترمیم کابینه» را ندارید به استیضاح‌کنندگان می‌پیوندیم
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نامه نمایندگان به حسن روحانی برای ترمیم کابینه خبر داد و تاکید کرد اگر رئیس‌جمهور قصد ترمیم کابینه را ندارد به استیضاح‌کنندگان می‌پیوندیم.
۵۵آنلاین :

جمعی از نمایندگان شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور ضمن تأکید بر لزوم تغییر کابینه دولت نوشتند: در صورتی که در روزهای آینده کابینه اقتصادی خود را برای بهتر شدن اوضاع اقتصادی مردم ترمیم نکنید به استیضاح‌کنندگان خواهیم پیوست.

این خبر را رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به فارس داد و افزود: نمایندگان مجلس مدتی پیش از آقای روحانی خواستند کابینه اقتصادی دولت را تغییر دهد اما متأسفانه تاکنون به جز رئیس کل بانک مرکزی هیچ تغییری در تیم اقتصادی دولت رخ نداده است.

وی به لزوم توجه دولت به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد و افزود: نمایندگان مجلس به دنبال کمک به دولت هستند اما اولین گام برای کمک را خود دولت باید بردارد. 

خضری با تأکید براینکه برخی از اعضای تیم اقتصادی دولت در شرایط فعلی امکان مدیریت عرصه را ندارند، اظهار داشت: بهتر است شخص آقای روحانی ترمیم کابینه را دنبال کند اما ما زمان زیادی هم نمی‌توانیم منتظر اقدام رئیس جمهور بمانیم. 

نماینده سردشت و پیرانشهر به تهیه و تدوین طرح استیضاح چهار وزیر اقتصادی دولت در مجلس اشاره کرد و گفت: ما جزو تهیه‌کنندگان این طرح نیستیم اما اگر آقای روحانی اهتمامی برای تغییر کابینه یعنی این چهار وزیر و همچنین آقای نوبخت نداشته باشد به جمع استیضاح‌‌کنندگان خواهیم پیوست.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی! مردم از ما انتظار دارند کاری انجام دهیم و ما منتظریم شما تیم اقتصادی خود را ترمیم کنید اما گویا شما اقدامی در این زمینه انجام نخواهید داد و برای همین است که ما دومین نامه را نیز به شما نوشتیم تا اگر اقدامی از سوی دولت ندیدیم خودمان وارد عمل شویم.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر